زنده: همراه با شایعات نقل و انتقالات فوتبال اروپا

با وجود تاثیرگذاری منفی بحران کرونا بر باشگاه‌های فوتبال اروپا، این باشگاه‌ها برای فصل آینده از هم‌اکنون به دنبال جذب ستاره‌های مد نظرشان هستند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، با آنکه بحران اپیدمی کووید۱۹ تاثیر اقتصادی منفی قابل توجهی بر فوتبال اروپا و باشگاه‌های این قاره گذاشته اما کاهش نسبی محدودیت‌ها توسط دولتهای اروپایی و به ویژه صدور مجوز برای از سر گیری چهار لیگ بزرگ بوندس‌لیگا،  لالیگا، لیگ برتر و سری آ، باعث شده امیدها به بهبود شرایط فوتبال افزایش یابد. باشگاه‌های اروپایی در همین شرایط برای فصل آینده خود مشغول برنامه‌ریزی هستند و برای جذب ستاره‌های مدنظرشان تلاش می‌کنند. در ماه گذشته در یک پست زنده به بررسی روزانه مهمترین شایعات مربوط به نقل و انتقالات اروپا پرداختیم و از این پس اخبار و گمانه زنی ها در این باره را در این پست زنده دنبال خواهیم کرد. پست ماه گذشه ورزش سه درباره نقل و انتقالات تابستانی را می توانید از لینک زیر مطالعه کنید:

همراه با شایعات نقل و انتقالات فوتبال اروپا در تیرماه

شنبه ۵ شهریور

۱۳:۰۰ آینتراخت فرانکفورت فرصت خرید دوباره لوکا یوویچ از رئال مادرید را رد کرده و اعلام کرده تمایلی به بازگشت او ندارد ( آ اس)

۱۲:۰۰ آث میلان برای خرید ینس پتر هاگ از باشگاه بودو گلیمت مبلغ ۴ میلیون یورو پیشنهاد داده است (کالچیو مرکاتو)

۱۱:۰۰ فولام به جذب آدمولا لوکمن ستاره باشگاه آلمانی لایپزیش نزدیک شده. او سابقه بازی در انگلیس با پیراهن اورتون را دارد (بیلد)

۱۰:۰۰ الکس کولادو بازیکن جوان بارسلونا در آستانه ترک این تیم قرار دارد. از پورتو و سامپدوریا به عنوان مقاصد او نام برده می شود (مارکا)

بیشتر بخوانید:

بزرگترین بحران بارسا؛ هیولا خودش را می‌خورد؟

پیام همسر مسی به همسر سوارز: دلم تنگ است خواهر جان!

 

 

تگ ها


نقل و انتقالات اروپا نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۱ ۲۰۲۰ فوتبال