زندی: دنبال سرمربیگری در استقلال هستم

فریدون زندی بعد از کنار گذاشتن فوتبال، این روزها در کشور زادگاهش آلمان مشغول مربیگری است...

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، مدیران استقلال که به‌دنبال استخدام الکس نوری به‌عنوان سرمربی فصل بعد خود هستند، تلاش می‌کنند او را به‌عنوان دستیار جذب کنند اما گویا زندی تمایلی به حضور در استقلال در برهه کنونی آن هم به‌عنوان دستیار ندارد. 


ستاره سابق استقلال و تیم‌ملی در این ارتباط به روزنامه همشهری گفت: «از دوستانم در ایران و رسانه‌های ایرانی می‌شنوم که قرار است به‌عنوان دستیار در استقلال کار کنم. اما من با دینامودرسدن قرارداد و کارم را در اینجا دوست دارم. البته هیچ‌ پیشنهاد رسمی برای حضور در استقلال تا این لحظه به من نشده است. من در تمام سال‌هایی که در ایران بودم خاطرات خوبی از حضور در استقلال داشتم و همیشه گفتم دوست دارم یک روز در استقلال مربیگری کنم. اما من دنبال سرمربیگری در استقلال هستم.»


زندی درباره استراماچونی که هواداران استقلال به‌شدت خواهان بازگشت او هستند گفت: «استراماچونی طی مدتی که در استقلال بود نتایج خیلی خوبی گرفت و هواداران از او خاطرات خوبی دارند اما فکر می‌کنم دیگر باید استراماچونی را فراموش کنند چون اگر قرار بود بیاید اصلا نمی‌رفت.» 


بازیکن سابق استقلال اضافه کرد: «متأسفانه شرایطی پیش آمد که استراماچونی صلاح دید استقلال را رها کند و به کشورش برگردد. مطمئنا شرایط برای ادامه کار او سخت شد که تصمیم گرفت برود. شاید اگر من بودم یا مربی دیگری هم بود همین کار را می‌کرد، شاید هم می‌ماند و با شرایط می‌ساخت.»

بیشتر بخوانید:

بازیکن قلیانی از استقلال اخراج می‌شود؟

مدیرعامل استقلال حاضر به گفتگو با خبرنگاران نشد

 

 

تگ ها


استقلال تهران فریدون زندی فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال