زندی: دوست دارم روزی در استقلال مربیگری کنم

فریدون زندی بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال گفت: اگر چه در حال حاضر در آلمان کار می‌کنم، اما دوست دارم روزی در استقلال مربیگری کنم....

به گزارش مدال و به نقل از تسنیم، فریدون زندی درباره شرایط تیم فوتبال استقلال اظهار داشت: استقلال بنا به دلایل مختلف چند هفته نتیجه نگرفته بود، اما در بازی با صنعت نفت آبادان سه امتیاز را گرفت. امیدوارم این تیم در چند هفته پایانی هم نتیجه بگیرد و به اهدافش برسد.

وی درباره عملکرد فرهاد مجیدی و آینده سرمربیگری او در استقلال تصریح کرد: مجیدی بازیکن و کاپیتان استقلال بوده و بین هواداران محبوب است. من با مجیدی هم‌بازی بودم و او را می‌شناسم. مجیدی می‌تواند در مربیگری موفق باشد و در استقلال نتیجه بگیرد. 

بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال با اشاره به ناکامی این تیم برای کسب قهرمانی در سال‌های اخیر خاطر نشان کرد: تغییر و تحولات در استقلال زیاده بوده است. این مسئله در هر تیمی باشد باعث می‌شود آن تیم در نتیجه‌گیری موفق نباشد. امیدوارم استقلال به ثبات برسد و نتایجی بگیرد که باعث خوشحالی هواداران شود.

زندی در پاسخ به این پرسش که آیا تمایل دارد در استقلال مربیگری کند، گفت: گفته بودم آرزو دارم یک روز مربی استقلال شوم. در حال حاضر در تیم‌های پایه سن پائولی آلمان مربیگری می‌کنم، اما دوست دارم روزی شرایطی فراهم شود که در استقلال مربیگری کنم.

بیشتر بخوانید:

مورد عجیب داریوش شجاعیان و استقلال

آمار عجیب تقابل های استقلال با مربیان استقلالی: صفر برد!

 

 

 

تگ ها


استقلال تهران فرهاد مجیدی فریدون زندی فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال