زنوزی: از خانواده عراقچی عذرخواهی می‌کنم

مالک تیم تراکتور از خانواده عراقچی به خاطر تهمتی که زده بود، معذرت خواهی کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، محمدرضا زنوزی چندی پیش عنوان کرد که عراقچی معاون وزیر امور خارجه برای انتقال رشید مظاهری به تیم تهرانی با او تماس گرفته است. در آن زمان این ادعا از سوی عباس عراقچی تکذیب شد اما بسیاری از هواداران فوتبال تصور کردند که مظاهری راهی پرسپولیس خواهد شد و به همین دلیل جنجال زیادی به راه افتاد.

اما حالا که مظاهری به استقلال رفته، زنوزی از موضع خود پایین آمده است. در حالی که تصور می‌شد او برای بیان این ادعا به شواهد خاصی رسیده ولی می‌گوید که دلیلش یک عکس از عضو خانواده عراقچی با رشید مظاهری بوده است.

او در این باره می‌گوید: «عکسی از رشید مظاهری که با برادرزاده آقای عراقچی بود برای من فرستادند؛ من هم نمی‌دانم! از خانواده آقای عراقچی معذرت می‌خواهم، ولی قبلاً یک اتفاقاتی افتاده بود. مثلاً در داستان مهدی طارمی هم این اتفاق افتاده بود. فکر می‌کنم سیاسیون نباید تا زمانی که در مسند مسئولیت هستند، طرفداری‌شان از تیم خاصی را اعلام کنند. این افراد، وزیر یا مسئول کشوری هستند و مردم از آنها انتظار دارند. وقتی کسی که مسئولیت کشوری دارد طرفداری‌اش از یک تیم، حتی تراکتور را اعلام می‌کند، در ذهن تمام مردم این سؤال مطرح می‌شود که آیا کمکی هم به این تیم می‌کند یا نه؟ آیا در اختیار گذاشتن سفارت‌ها و امکانات دولتی برای برخی تیم‌ها سؤال‌برانگیز نیست؟ چرا برای تیم‌های شهرستانی این اتفاق نمی‌افتد؟»

بیشتر بخوانید:

۱۰۰ هزار یورو؛ اختلاف حاج صفی و باشگاه تراکتور برای جدایی

تعیین سرمربی تیم فوتبال تراکتور تا پایان شهریور

 

 

تگ ها


تراکتور محمدرضا زنوزی فوتبال ایران Tractor لیگ برتر خلیج فارس فوتبال