زنوزی بدهی‌های دوران ماشین را پرداخت کرد

باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه ماشین سازی منوط به پرداخت بخشی از بدهی های این باشگاه است که مالک جدید باید آن را پرداخت کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، باشگاه ماشین سازی تبریز پیش از پایان لیگ بیستم با تغییر مالک مواجه شد. محمدرضا زنوزی بعد از چندین ماه حرف و حدیث سرانجام مالکیت باشگاه ماشین سازی را به یونس قربانی سپرد.

به این ترتیب ماشین سازی هفته های پایانی لیگ برتر را با مالک جدید پشت سر گذاشت. این تیم در حالی باید خود را آماده بازی های فصل جدید لیگ دسته اول کند که با پنجره بسته نقل و انتقالاتی مواجه است. ماشین سازی فصل گذشته به شدت با کمبود بازیکن مواجه بود و اینک با جدایی چند نفر، به شدت نیاز به جذب بازیکن جدید را احساس می کند؛ این کار اما منوط به باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی است.

باشگاه ماشین سازی یکی از باشگاههایی است که به دلیل بدهی بالا، فعالیت های نقل و انتقالاتی اش متوقف شده و تا پرداخت کامل این بدهی ها شرایط فعلی ادامه خواهد داشت. بخشی از این بدهی را بایستی محمدرضا زنوزی پرداخت می کرد و بخشی دیگر را هم قربانی که در حال حاضر مالک باشگاه است.

طی روزهای اخیر بدهی ها و پرونده های منجر به بدهی باشگاه ماشین سازی که زنوزی متعهد به ختم آنها بود از طریق هوشنگ نصیرزاده به عنوان وکیل تام الاختیار او در این زمینه حل و فصل و پرداخت شدند. این اقدام اما برای باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه ماشین سازی کافی نبود و مالکیت جدید باشگاه نیز بایستی مطالباتی را که در تفاهم نامه همکاری متعهد به پرداخت آنها شده را سریعا حل و فصل نماید تا در بازار نقل و انتقالات از حریفان جا نماند.

در حال حاضر تراکتور و ماشین سازی به عنوان دو نماینده فوتبال تبریز در لیگ برتر و لیگ دسته یک فصل پیش رو با پنجره نقل و انتقالاتی بسته مواجه هستند. باشگاه تراکتور ساعتی پیش به دلیل مشکل کمبود بازیکن نامه درخواست انصراف خود از لیگ قهرمانان آسیا را به فدراسیون فوتبال نوشت.

تگ ها


تراکتور ماشین سازی تبریز محمدرضا زنوزی فوتبال ایران ماشین سازی Tractor لیگ برتر خلیج فارس فوتبال