زنوزی خبر داد؛ تراکتورسازی دیگر با بازیکنان سرباز کاری ندارد!

محمدرضا زنوزی مالک تیم تراکتور می‌گوید مشکلاتی که برای سربازهای ذوب آهن به وجود آمده از طرف باشگاه تراکتور نبوده و قانونی است که برای تمام سربازها وجود دارد....

مالک باشگاه تراکتورسازی خبر مهمی را مطرح کرد.

به گزارش مدال، باشگاه تراکتورسازی دیگر قصد استفاده از بازیکنان سرباز را ندارد.

محمد رضا زنوزی  مالک این باشگاه می‌گوید: در دوره قبلی باشگاه تراکتور طبق قانون می توانست سرباز بگیرد و نهایت تلاشش را میکرد تا بستر خوبی را برای بازیکنان سرباز به وجود بیاورد و سبب شود تا آن ها از حضور در تبریز احساس خرسندی کنند؛ هم دوران سربازی خود را پشت سر بگذارند و هم به فوتبال ایران خدمات ارائه کنند و بازی برد- برد به وجود بیاید.

او می گوید: در این داستان (بازیکنان سرباز ذوب آهن) باشگاه تراکتور هیچ تقصیری ندارد. ما آمادگی جذب هر بازیکنی را داریم و مشکلی از این بابت وجود ندارد، دیگر هم نمی خواهیم بازیکن سرباز بگیریم و با سهمیه خود، مشکلات تیم را برطرف خواهیم کرد. این مشکلی که برای بازیکنان سرباز به وجود آمده، به خاطر قوانین نظامی است که برای دیگر سربازهای کشور نیز وجود دارد.

مالک تراکتوری ها همچنین اضافه می کند: در این مدت هجمه های زیادی برای باشگاه تراکتور به وجود آمد آن هم در شرایطی که مقصر ما نبودیم، به همین خاطر هم ما عطای این کار را به لقایش می بخشیم و دیگر قصد گرفتن بازیکن سرباز نداریم .ضمن اینکه که با تمام احترامی که به همه مدیران دارم ولی مدیر ذوب آهن در خفا و خلوت  به یک شکل حرف می زند  و در رسانه جور دیگری، به شخصه فکر می کنم یک رنگ بودن بهتر باشد.

اخبار مرتبط:

نقل و انتقالات تراکتور/ استوکس از جمع شاگردان دنیزلی جدا شد

تراکتور بدون ملی پوشان در اردوی ترکیه

تگ ها


محمد رضا زنوزی تراکتورسازی سربازان بازیکنان سرباز ذوب آهن دانیال اسماعیلی فر مهدی مهدی پور Tractor لیگ برتر خلیج فارس فوتبال