زنوزی: فرهنگ ما فرهنگ مهمان نوازی است

مالک باشگاه تراکتورسازی، گفت: وقتی قصد دارم از حق تراکتورسازی دفاع کنم رفتار برخی از تماشاگرنماها مانع از این کار می‌شود....

زنوزی: فرهنگ ما فرهنگ مهمان نوازی است

به گزارش مدال، محمدرضا زنوزی در مصاحبه در مورد وضعیت پرسپولیس، گفت: تیم ما آماده است و مشکل خاصی وجود ندارد. فقط مسعود شجاعی به دلیل محرومیت غایب است اما مابقی نفرات می‌توانند در بازی روز چهارشنبه به میدان بروند.
وی در مورد اینکه چه پیش‌بینی از نتیجه بازی مقابل پرسپولیس دارد، اظهار داشت: ان‌شاءالله به هدف اصلی‌مان می‌رسیم و در میدان بازی نتایج به سود ما رقم خواهد خورد. بازیکنان و تیم تراکتورسازی شایستگی‌‌شان را نشان می‌دهند. تیم بزرگی داریم و مردم هم به حق انتظار دارند این تیم نتیجه بگیرد.


مالک باشگاه تراکتورسازی در پاسخ به این سوال که در این مدت انتقاداتی به عملکرد جرج لیکنزمطرح شده و آیا به هواداران بابت این انتقادات حق می‌دهد، اظهار داشت: به هواداران حق می‌دهم انتقاد فنی کنند. این انتقادات باید مثمر ثمر باشد و کادرفنی هم برداشت خوبی از این انتقادات داشته باشند. ۱۲-۱۳ سال است باشگاه‌داری می‌کنم هیچ مربی نمی‌تواند بگوید که من در مسائل فنی دخالت کردم مثلاً هیچ وقت به سرمربی زنگ نزدم که از آن بازیکن استفاده کند و از فلان سیستم استفاده کند. این حیطه در اختیار سرمربی است. ما سرمایه‌گذاری می‌کنیم و هوادار حمایت می‌کند اما باید به آنها هم فضا بدهیم تا کارشان را انجام دهند. اگر قرار بود من سرمربی باشم شغلم را تغییر می‌دادم. وقتی کسی مسئولیت فنی تیم را بر عهده گرفته باید اجازه بدهیم کارش را انجام دهد.


زنوزی در مورد اهداف تراکتورسازی تصریح کرد: ما تیم را خیلی دیر تحویل گرفتیم. در بازار نقل و انتقالات دستمان بسته بود و همه بازیکنان قرارداد داشتند. با برخی از بازیکنان هم که صحبت کردیم قصد قرارداد بستن نداشتند چرا که فصل قبل تراکتورسازی در رده یازدهم و دوازدهم قرار گرفته بود. سعی کردیم این خلا را با جذب بازیکنان خارجی و ملی پر کنیم. در همین راستا مسعود شجاعی، اشکان دژاگه و احسان حاج صفی را جذب کردیم. این بازیکنان شخصیت باشگاه را فراتر از لیگ ایران بالا بردند. وقتی صحبت از تراکتورسازی می‌شود همه با احترام می‌گویند شخصیت تراکتورسازی فراتر از لیگ برتر ایران است.


وی در مورد دیدار حساس این تیم مقابل پرسپولیس، عنوان کرد: پرسپولیس در نیم فصل اول برای بازی با ماشین سازی به ورزشگاه آمد. در آنجا گفتم فرهنگ ما فرهنگ مهمان نوازی است. این مهمان نوازی را باید به همه دنیا نشان دهیم. اشعار شعرای بزرگ تبریز اصالت ما را نشان می‌دهد و نباید مقابله به مثل کنیم. باید فرهنگ خودمان را نشان دهیم. هر کسی هر چه دوست دارد بگوید اما فرهنگ ما این است.


مالک باشگاه تراکتورسازی در ادامه تأکید کرد: چند نکته به برخی تماشاگر نما می‌گویم که باعث می‌شود در کارهای ما خلل ایجاد شود. وقتی یکی مثل من برای پیگیری حقوق تراکتورسازی اقدام می‌کنم به خاطر رفتار برخی تماشاگر نما نمی‌توانم دفاع کنم. هر جا می‌روم با جواب بدی مواجه می‌شوم و سرم را پائین می‌اندازم چرا که نمی‌توانم جوابگو باشم. ما هشت سال از خاک کشورمان و ایران دفاع کردیم. بیش از ۲۰۰ هزار شهید در این کشور دادیم. یکسری شعارها برای کشور و فرهنگ ما نیست. این مسائل باعث می‌شود که نتوانم حق و حقوق باشگاه را بگیرم و با جواب‌های متفاوتی رو به رو شوم. انتظارم از کلیه هواداران این است که من که برای کمک به تیم آمدم یاری کنند و بتوانیم به حق فوتبالی و قانونی‌مان برسیم. مشکلاتی هست که خواهش می‌کنم هواداران جواب این تماشاگرنماها را بدهند و اجازه ندهند که ما را محروم کنند. حقوق ما به خاطر برخی مسائل ساختار شکنانه در حال پایمال شدن است.

تگ ها


فوتبال لیگ برتر فوتبال ایران تراکتورسازی پرسپولیس تراکتور پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال