زنگ خطر برای پرسپولیسی‌ها؛ رسن بند جدایی خود را فعال می‌کند؟

طبق اخبار واصله بندی در قرارداد بشار رسن وجود دارد که بر اساس آن اگر این بازیکن در صورتی که تا امروز (15 نوامبر) مطالبات خود را دریافت نکند می‌تواند با فسخ قرارداد از جمع پرسپولیسی‌ها جدا شود....

به گزارش مدال،  بشار رسن بعد از بدقولی‌های زیادی که در چند فصل اخیر از مدیران باشگاه پرسپولیس برای دریافت مطالباتش دید برای این فصل بندی را در قراردادش اضافه کرد مبنی بر اینکه اگر تا 15 نوامبر (24 آبان) مطالباتش از فصل پیش که 35 درصد قراردادش است، دریافت نکند ادامه قرارداد او فاقد اعتبار خواهد بود.

براساس این گزارش، بشار رسن اخیراً در مصاحبه با یکی از سایت‌‌های عراقی نیز به این موضوع اشاره کرده و مدعی شده بود در صورت عدم دریافت طلبش می‌تواند یکطرفه قرارداد خود را فسخ کند.

باشگاه پرسپولیس تا به امروز اقدامی برای پرداخت طلب بشار نکرده، اما قرار است بعد از بازگشت او به ایران بخشی از مطالباتش پرداخت شود، البته باید دید این پرداختی کل طلب بشار خواهد بود یا نه.

هافبک عراقی پرسپولیس در آخرین روز‌های حضورش در تمرینات سرخپوشان نیز چندان باانگیزه نبود و برخی همبازیانش را در جریان تصمیم خود برای ترک تیم قرار داده بود. از سوی دیگر گابریل کالدرون هم نشان داده اعتقاد چندانی از نظر فنی به این بازیکن ندارد و در پست وی خواستار جذب هافبک خارجی شده است.

اخبار مرتبط:
پرسپولیسی‌ها به دنبال جذب یک هافبک تهاجمی

تگ ها


بشار رسن پرسپولیس بازیکنان پرسپولیس اخبار پرسپولیس حواشی پرسپولیس جدایی رسن از پرسپولیس بشار رسن پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال