!زنگ خطر حذف 2 نماینده ایران از آسیا به صدا درآمد

با اعلام رییس کمیته صدور مجوز حرفه ای به باشگاه ها اعلام کرد که 4 باشگاه ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان 4 ساعت دیگر فرصت دارند مدارک خود را تکمکیل و به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال کنند ......

با اعلام رییس کمیته صدور مجوز حرفه ای به باشگاه ها اعلام کرد که 4 باشگاه ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان 4 ساعت دیگر فرصت دارند مدارک خود را تکمکیل و به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال کنند.

به گزارش مدال به نقل از  خبرورزش سه، سهیل مهدی در این باره گفت:  تنها 4ساعت دیگر زمان برای باشگاه های حاضر در لیگ قهرمانان آسیا وجود دارد که مدارک خود را تکمیل کنند. باشگاه های استقلال، پرسپولیس، نفت و تراکتور سازی اگر در 4 ساعت باقیمانده کسری مدارک خود را تکمیل نکنند و در سیستم آنلاین کنفدراسیون فوتبال آسیا مدارک تسویه حساب خود با طلبکاران را بروزرسانی نکنند با مشکلات جدی رو به رو خواهند شد. مطمئنا پس از گذشت این زمان اندک هیچ راهی برای ارسال مدارک به کنفدراسیون فوتبال آسیا وجود ندارد.

البته در این بین گفته می شود استقلال و تراکتورسازی مدارک خود را تکمیل کرده اند و مشکلی برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا آنها را تهدید نخواهد کرد.

 

تگ ها


اخبار روز AFC Champions League فوتبال