زنگ خطر در سرخابی‌ها؛ تیم بستن مدیران در استقلال هم علنی شد

مدیران باشگاه استقلال نیز به بستن تیم با سلیقه خود اعتراف کردند تا مشخص شود این تیم نیز رویه‌ای مشابه با رقیب سنتی خود در نقل و انتقالات پیش گرفته است....

مدیران استقلال رفتاری مشابه با مدیران پرسپولیس در نقل و انتقالات تابستانی داشته‌اند.

به گزارش خبرنگار مدال، کامران منزوی، عضو هیئت‌مدیره بعد از اعلام توافق با علی کریمی گفته:  مذاکرات را با اسدی انجام داده‌ایم اما عقد قرارداد در گروی تایید استراماچونی است و ایشان نفر باید در مورد خرید بازیکن نظر نهایی را بدهند.
جالب است که در استقلال هم اول با بازیکن مذاکره می کنند و بعد که توافق شد نظر سرمربی را جویل می شوند درست مثل جذب رضاوند و یا خریدهای پرسپولیس. گاهی باید واقعیت را بی کم و کاست گفت و زنگ خطر را به صدا درآورد تا تیم های بزرگ بیش از این اسیر رفتارهایی غیر حرفه ای نشوند  . تیم بستن مدیران خطر بزرگی است که پرسپولیس و حالا استقلال را تهدید می کند و می رود که به اپیدمی تبدیل شود. 

منزوی عینا گفته با اسدی توافق کردیم اما عقد قراداد منوط به تایید استراماچونی است. پرسپولیس هم توافق با دو بازیکن خود یعنی جذب احمدزاده و تمدید با مصلح را  قبل از آمدن کالدورن رسمی کرد، با کنعانی زادگان از مدتها قبل توافق کرده بود و زمان آمدن کالدرون از او رونمایی کرد و البته امیری از مدتها قبل مدنظر بود اما هم مذاکره و هم  توافق با او بعد از جذب کالدرون نهایی شد.

اخبار مرتبط:
رجبی: جدایی برخی بازیکنان به سود استقلال شد/ یارگیری استقلال عجیب است
عصبانیت پاتوسی از پیوستن دیاباته به استقلال

تگ ها


استقلال پرسپولیس نقل و انتقالات نقل و انتقالات استقلال نقل و انتقالات پرسپولیس اخبار نقل و انتقالات حسین قدوسی استقلال پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال