زنیت تیم کوچکی نبود؛ ما فوق العاده بودیم

سرمربی لاتزیو پس از برتری تیمش بر زنیت به ستایش از بازیکنانش پرداخت....

به گزارش "ورزش سه"، لاتزیو شب گذشته از هفته چهارم لیگ قهرمانان توانست ۳-۱ بر زنیت پیروز شود. این سه امتیاز کمک کرد لاتزیو تیم دوم جدول بماند و همچنان شانس بالایی برای صعود به دور بعد داشته باشد. این ادامه روند خوب لاتزیو در هفته های اخیر بود.

سیمونه اینزاگی سرمربی لاتزیو  به شبکه اسکای اسپورت ایتالیا گفت:« ما آنقدر خوب بازی کردیم که به نظر می‌رسید شکست دادن حریف کار آسانی بوده است، اما در واقع اینطور نبود.

زنیت تیم کوچکی نیست. آنها یکی از تیم‌هایی هستند که به طور منظم در لیگ قهرمانان حضور دارند. فکر می‌کنم که ما از حد انتظار بهتر نتیجه گرفته‌ایم چون از چهار بازی هشت امتیاز داریم که این شامل دو تساوی بسیار مهم خارج از خانه مقابل بروژ و زنیت می‌شود. آن هم در حالی که در آن بازی‌ها چند بازیکن کلیدی‌مان را در اختیار نداشتیم. خوشبختانه بازیکنان مصدوم ما در حال بازگشت هستند. اینکه از بازی امشب سه امتیاز گرفتیم بسیار مهم است.»

روی گل اول لاتزیو، ۲۴ پاس میان ۱۰ بازیکن این تیم رد و بدل شد تا اینکه چیرو ایموبیله توپ را وارد دروازه زنیت کرد.

اینزاگی ادامه داد:« بازیکنان من چند سال است که تلاش می‌کنند فوتبالی زیبا را به نمایش بگذارند و من فکر می‌کنم که ما در بازی شنبه شب‌ مقابل کروتونه هم چنین کاری را در شرایطی غیرممکن انجام دادیم.

در این بازی هم ما می‌توانستیم روی گلی که از زنیت دریافت کردیم و به طور کلی روی توپ‌های بلندی که این تیم در ابتدای بازی می‌فرستاد بهتر کار کنیم. ما برای بستن فضاهای حرکت آرتم ژیوبا و مخصوصاً مهار او برای زدن ضربات سر تمرین کرده بودیم، اما او باز هم توانست به ما گل بزند. پس ما نیاز داریم که عملکردمان را آنالیز و ایراد کار را پیدا کنیم. با این حال طرف دیگر قضیه هم این است که لاتزیو امشب سه گل زد و می‌توانست شش یا هفت گل بزند.»

تگ ها


زنیت سنت پترزبورگ سیمونه اینزاگی لاتزیو