زهرا نعمتی به دنبال هت تریک در توکیو

زهرا نعمتی که در دو دوره قبلی پارالمپیک به مدال طلا دست یافته، حالا با هماهنگی کمیته ملی پارالمپیک و فدراسیون تیراندازی با کمان به دنبال ثبت هت تریک طلایی است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در دو دوره قبلی پارالمپیک، کاروان ایران چند ستاره داشت که یکی از آن ها بدون شک زهرا نعمتی، بانوی کمانداری بوده که تاکنون ۳ مدال پارالمپیک را در کارنامه اش دارد.


این کماندار ایرانی که در سال ۲۰۱۶ توانست اتفاق ویژه ای را با حضور همزمان در المپیک و پارالمپیک رقم بزند، فعالیت هایش را زیر نظر فدراسیون تیراندازی با کمان و کمیته ملی پارالمپیک پیگیری می کند.


بعد از درخواست این بانوی کماندار و تصویب ستاد عالی بازی های المپیک، این روزها فدراسیون به دنبال جذب مربی خارجی برای زهرا نعمتی در راه آماده سازی برای پارالمپیک توکیو است.


شعبانی بهار، رییس فدراسیون تیراندازی با کمان در این باره به مهر گفت: از زهرا نعمتی خواسته‌ایم گزینه‌های موردنظر خود را به فدراسیون معرفی کند تا با آنها وارد رایزنی شویم. خودمان هم گزینه‌هایی مدنظر داریم که مذاکراتی هم با آنها داشته ایم اما هیچ پاسخ منفی یا مثبتی نگرفته ایم. به نظر می‌رسد بحران کرونا و بلاتکلیفی که برای بسیاری فعالیت‌ها ایجاد کرده، بی تأثیر در این زمینه نباشد. یکی دو مورد گزینه‌ای که با آنها مذاکره کردیم اصلاً نگفته اند می آیند یا نه.

بیشتر بخوانید:

رنجبر: کمانم را فروختم که دیگر به تیروکمان برنگردم

امیری: ساره جوانمردی نیازی به مربی خارجی ندارد

 

 

تگ ها


زهرا نعمتی تیر اندازی