زهرا نعمتی: سعی خواهم کرد بهترین عملکرد را در بازی‌های آسیایی داشته باشم

تنها نماینده ریکرو بانوان اعزامی به بازیهای آسیایی جاکارتا گفت: هرچند برای کسب بهترین نتیجه در جاکارتا تمرینهای سختی را پشت سر گذاشتهام، اما کار سختی را پیش رو دارم ......

تنها نماینده ریکرو بانوان اعزامی به بازی‌های آسیایی جاکارتا گفت:‌ هرچند برای کسب بهترین نتیجه در جاکارتا تمرین‌های سختی را پشت سر گذاشته‌ام، اما کار سختی را پیش رو دارم.

زهرا نعمتی درباره وضعیت خود برای حضور در بازی‌های آسیایی جاکارتا اظهار کرد: به لحاظ بدنی و شرایط روانی در آمادگی خوبی به سر می‌برم و تلاشم بر این است که بتوانم در برابر حریفان آسیایی خود که از نظر جسمانی شرایط بهتری نسبت به من دارند عملکرد موفقی داشته باشم. به هر صورت ناامید نیستم و سعی خواهم کرد بهترین عملکرد را در بازی‌های آسیایی داشته باشم.

وی با بیان این که برای کسب مدال از هیچ تلاشی کوتاهی نخواهیم کرد، گفت: اگر به هر دلیلی در ریکرو نتوانیم به مدال نیز دست پیدا کنیم، مردم باید بدانند که مدال‌آوری در ریکرو کار راحتی نیست.

تنها نماینده ریکرو بانوان در بازیهای آسیایی جاکارتا اضافه کرد: کار ریکرو از نظر مدال آوری نسبت به کامپوند سخت‌تر است زیرا حریفان آسیایی ما در حد جهانی هستند و بدون شک همه برای کسب مدال در این بازی‌ها حضور پیدا خواهند کرد. بویژه اینکه در میکس ریکرو چون سهمیه المپیک 2020 توکیو بین تیم‌های اول و دوم توزیع می‌شود، تیم‌ها با آمادگی خوبی در این بازی‌ها حضور پیدا خواهند کرد و هدفشان بر این است تا سهمیه میکس ریکرو را به خود اختصاص دهند.

نعمتی با بیان اینکه هدف‌گذاری اصلی من المپیک 2020 توکیوست، خاطرنشان کرد: بعد از این بازی‌های آسیایی و پاراآسیایی جاکارتا تلاش خواهم کرد در رقابت‌های کسب سهمیه المپیک شرکت کنم تا بتوانم همانند دوره قبل سهمیه المپیک 2020 توکیو را کسب کنم. به هر صورت هدف‌گذاری اصلی من المپیک 2020 توکیو است و امیدوارم با تجاربی که از دوره قبل دارم بتوانم در المپیک آینده عملکرد بهتری داشته باشم.

وی در پایان درباره پرچمداری الهه احمدی در بازی‌های آسیایی جاکارتا افزود: الهه و کیمیا از دوستان بسیار خوب من هستند و بسیار ناراحت شدم زمانی که کیمیا علیزاده به خاطر مصدومیت نتوانست پرچمداری ایران را در بازی‌های آسیایی جاکارتا بر عهده بگیرد. پرچمداری افتخار بزرگی برای تمام زنان ورزشکار است و من امیدوارم که الهه احمدی در این مسوولیت موفق باشد.

 

تگ ها


بازی‌های آسیایی 2018 المپیک