زهیوی: برخی بازیکنان پرسپولیس فکر می‌کنند خیلی بزرگند

مهاجم تیم فوتبال فولادخوزستان، گفت: بی احترامی کردن درست نیست، متاسفانه برخی بازیکنان پرسپولیس فکر می کنند خیلی بزرگ شده اند ......

مهاجم تیم فوتبال فولادخوزستان، گفت: بی احترامی کردن درست نیست، متاسفانه برخی بازیکنان پرسپولیس فکر می کنند خیلی بزرگ شده اند.

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری فارس: رحیم زهیوی در مورد شکست 2 بر صفر فولاد مقابل پرسپولیس گفت: چیزی که انتظار داشتیم در بازی رقم نخورد. اگر ضربه وحید امیری روی گل اول یک میلیون بار دیگر تکرار شود به آن شکل درون دروازه نمی رود. این در شرایطی است که خیلی از کارشناسان اعتقاد دارند این گل آفساید بوده است. واقعاً در این شرایط نمی شد کاری کرد چرا که ما بهترین بازیکنانمان را به خاطر مصدومیت از دست دادیم و نمی توانستیم کار خاصی بکنیم.

وی افزود: وقتی پرسپولیس 10 نفره شد و می خواستیم نتیجه را جبران کنیم یک دقیقه بعد مصدوم شدم و زمین را ترک کردم تا بدین ترتیب 5 بازیکن کلیدی را در اختیار نداشته باشیم. امیدوارم طی 3-4 هفته آینده این بازیکنان مصدوم خودشان را برسانند تا بتوانیم عملکرد بهتری داشته باشیم. ما به چیزی که می خواهیم می رسیم، شما دیدید در 2-3 سال گذشته استقلال و پرسپولیس با وجود عملکرد خوب در نیم فصل اول در نیم فصل دوم بهتر امتیاز جمع کردند و هرچه بگذرد وضع ما بهتر خواهد شد.

زهیوی در رابطه با مصدومیت های زیادی که گریبان بازیکنان فولاد را می گیرد و آیا این تیم مشکل بدنسازی دارد، گفت: این از بدشانسی ما است، هر روز که می گذرد یک نفر به مصدومان ما اضافه می شود، یکی پایش می شکند و یکی از ناحیه صورت آسیب می بیند، اینها به خاطر بدنسازی نیست و همه و همه فقط به خاطر بدشانسی است.

مهاجم فولاد خوزستان در مورد بازی خشن پرسپولیسی ها اظهارداشت: این طبیعت فوتبال است به هر حال اینکه محکم بازی کنی خوب است اما بی احترامی درست نیست، برخی بازیکنان پرسپولیس خیال می کنند خیلی بزرگ هستند، من نمی دانم چرا ادعای بزرگی می کنند به شکلی که انگار خیلی بهتر از بازیکنان فولاد هستند به هر حال یک عده در فولاد هستند و یک عده در پرسپولیس. شاید آن بازیکن پرسپولیس که این طور رفتار می کند سال بعد مجبور شود به فولاد بیاید و نباید اینقدر خود بزرگ بین باشند.

وی در مورد اینکه علیرضا بیرانوند اعلام کرد با خروج زهیوی نفس راحتی کشیده چرا که اگر او گل می زده تا صبح برایش کُری می خواند، گفت: با بیرانوند خیلی صحبت می کنیم و شاید هفته ای 2 باز تلفنی حرف بزنیم، حتی زمانی که در قطر بودم هم با یکدیگر در ارتباط بودیم. ما 2 سال در نفت تهران هم تیمی بودیم و خیلی رفیق هستیم. اینکه من گفتم در مقابل پرسپولیس گل می زنم تواناییش را داشتم اما مقابل پرسپولیس رحیم 100 درصد آماده نبودم، تازه مصدومیتم بهبود پیدا کرده و از شانسم این بار از جایی دیگر مصدوم شدم.

زهیوی در رابطه با مصدومیتش عنوان کرد: نمی دانم وضعیتم این هفته به چه شکل است. قرار است امروز MRI بگیرم، مصدومیت قبلی ام از ناحیه پای چپ بود اما این بار از ناحیه همسترینگ پای راست احساس درد می کنم. 

مهاجم فولاد در رابطه با دیدار این هفته تیمش مقابل نفت تهران تصریح کرد: بازی با نفت بسیار مهم است و فقط به 3 امتیاز فکر می کنیم. تنها چیزی که از خدا می خواهم این است که هرچه زودتر به بازی برسم اینکه یک مرتبه 5 بازیکن فیکس تیم به دلیل مصدومیت نتوانند بازی کنند بسیار بد است. ما مثل استقلال و پرسپولیس 18 بازیکن تاپ نداریم و نفرات تاپمان 13-14 بازیکن هستند. سایر بازیکنان را نفرات جوان تشکیل می دهند به همین خاطر کارمان یک مقدار سخت می شود. باید به این بازیکنان فرصت دهیم تا خودشان را پیدا کنند.

 

تگ ها


اخبار روز فولاد خوزستان فوتبال