زوج گمنام علیه ششمین کلین‌شیت مظاهری

دو مهاجم جوان نفت مسجدسلیمان این فرصت را دارند تا با درخشش در مقابل استقلال، هم آمار خوب خود در لیگ بیستم را ارتقا بخشند و هم صدرنشینی آبی‌ها را به خطر بیندازند....

به گزارش "ورزش سه" محمدمهدی محبی و ساسان حسینی دو ستاره جوان این فصل لیگ برتر فوتبال ایران، توانستند در نفت روزهای خوبی را سپری کنند و از مهره‌های کلیدی ترکیب مجتبی حسینی به شمار می‌روند؛ چرا که این دو عنصر تهاجمی نفت در فصل جدید لیگ برتر توانستند به خوبی در خط آتش نفت، خودنمایی کنند و به زعم آمار بهترین‌های فصل زردپوشان مسجدسلیمانی به شمار می‌روند.

چرا که محمدمهدی محبی توانسته یکبار برای تیمش در فصل جدید گلزنی کند و سه بار هم در قامت بازیساز و گلساز تیمش حاضر شود، از آن‌سو ساسان حسینی هم ۴ گل برای نفت در لیگ بیستم به ثمر رسانده تا این‌چنین با آماری درخشان مهیای تقابل با استقلال شوند.

این دو پدیده گمنام و تازه‌وارد فوتبال ایران بدون‌شک این فرصت را دارند تا در تقابل با استقلال، هم نام خود را بر سر زبان‌ها بیندازند و هم جلوی تداوم صدرنشینی استقلال بایستند و یک پیروزی ارزشمند را برای تیم‌شان در خانه رقم بزنند؛ هر چند که در مقابل این دو مهاجم، سنگربان آماده‌ای به نام رشید مظاهری حضور دارد که در سودای ششمین کلین‌شیت فصل خود است.

باید دید در این دوئل، سرانجام سنگربان آبی‌پوش استقلال میدان را دست پر ترک می‌کند یا مهاجمان گمنام اما زهردار نفت با درخشش خود، مانع ادامه صدرنشینی شاگردان فکری در لیگ بیستم خواهند شد؟

تگ ها


استقلال تهران نفت مسجد سلیمان محمد رشید مظاهری