زولا: مربی‌ شدن پیرلو در یووه شگفت‌زده‌ام کرد

جانفرانکو زولا ستاره سابق ایتالیایی می‌گوید از منصوب شدن ناگهانی آندره‌آ پیرلو به عنوان سرمربی جدید یوونتوس شگفت زده شده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، جانفرانکو زولا ستاره سابق فوتبال ایتالیا و اسطوره باشگاه چلسی در گفتگویی درباره وضعیت باشگاه یوونتوس می‌گوید از اینکه بیانکونری تصمیم گرفت ناگهان آندره‌آ پیرلو را که هیچ تجربه‌ای در مربی گری نداشت به عنوان سرمربی خود منصوب کند شگفت زده شده است.

بعد از حذف یوونتوس از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان توسط لیون مدیریت باشگاه به فاصله اندکی ماتوریتزیو ساری سرمربی خود را اخراج کرده و پیرلوی ۴۱ساله را به جای او منصوب کرد ولی نکته اینجا است که پیرلو که سابقه بازی در یووه را دارد تجربه مربی گری نداشته و همین اواخر تازه به عنوان مربی تیم زیر ۲۳ سال این باشگاه انتخاب شده بود.

زولا در این باره گفت: " اگر بگویم وقتی خبر منصوب شدن پیرلو را شنیدم شگفت زده نشدم دروغ گفته ام. این موقعیت خیلی خاص و جالبی است و اگر با موفقیت همراه باشد به عنوان یک ماجرای فوق العاده در تاریخ باشگاه به یادگار خواهد ماند. اما هدایت یوونتوس اصلاً کار ساده ای نیست چرا که همه از این تیم انتظاری خاص دارند".

بیشتر بخوانید:

چرا و چگونه پیرلو به عنوان سرمربی یووه انتخاب شد؟

فکر می‌کنم پس مربیگری هم می‌کنم

 

 

تگ ها


تیم ملی ایتالیا جان فرانکو زولا آندره آ پیرلو فوتبال جهان یوونتوس فوتبال