زکریا سورپرایز آسیایی فرهاد می شود؟

زکریا مرادی وینگر و آقای گل امیدهای استقلال در فصل ۹۸_۹۷ شاید سورپرایز فرهاد مجیدی برابر الاهلی عربستان باشد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، مصدومیت شیخ دیاباته و مهدی قائدی، این زوج بی رحم و خطرناک استقلال در نیم فصل اول را از ترکیب اصلی دور کرده است. ضمن اینکه فرشید اسماعیلی که توان بازی در خط جلو به عنوان مهاجم سایه را دارد نیز همچنان اجازه شرکت در بازی ها را از کادر پزشکی استقلال دریافت نکرده است تا نیمکت استقلال با سه بازیکن که توان بازی در خط حمله را دارند به فکر بازی با نماینده عربستان در هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا باشد.


ارسلان مطهری، مرتضی تبریزی و زکریا مرادی سه گزینه فرهاد مجیدی در خط حمله استقلال برای بازی روز دوشنبه ۲۸ بهمن ماه هستند که با توجه به فاصله تبریزی از روزهای خوبش و عملکرد خوب زکریا در ۱۰دقیقه پایانی بازی با الشرطه به نظر می رسد تمرینات مجیدی در این چند روز با زوج ارسلان و زکریا برنامه ریزی شود.


زکریا مرادی فوروارد ۲۱ساله استقلال و آقای گل امیدهای تهران با ۱۷گل زده بود که برای اولین بار در بازی استقلال با شاهین بوشهر در ۲۳آذر به زمین مسابقه آمد و دومین بازی رسمی خود را نیز در برابر الشرطه عراق برگزار کرد. او که یکی از گزینه های تعویض مجیدی در دربی در لحظات آخر مسابقه بود اما فرهاد مجیدی بعد از گل خوردن استقلال در دقیقه ۸۹ از تعویضش پشیمان شد.


زکریا یک بازیکن سرعتی، پابه توپ و دریبل زن است. یک موقعیت مناسب گلزنی توسط او در دقیقه ۹۱ بازی با الشرطه، به این معنا بود که این مهاجم جوان می تواند بیشتر مورد استفاده قرار بگیرد و به نظر می رسد فرهاد مجیدی هم به زکریای ۲۱ ساله، اعتماد دارد. شاید او سورپرایز بزرگ مجیدی برابر نماینده عربستان باشد.

بیشتر بخوانید:

هواداران استقلال، نگران و چشم انتظار برای قائدی

استارت ذوب‌آهن برای بازی با استقلال

تگ ها


استقلال تهران زکریا مرادی فوتبال ایران فرهاد مجیدی استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال