زکی‌پور: وریا گفت مُردی؟ بلند شو اخراج شدی!

مدافع استقلال تهران درباره اتفاقات این تیم صحبت کرد. به گزارش مدال،میلاد زکیپور اوایل نیمه ......


مدافع استقلال تهران درباره اتفاقات این تیم صحبت کرد.

به گزارش مدال،میلاد زکی‌پور اوایل نیمه دوم از زمین بازی اخراج شد تا استقلال بازی را ۱۰ نفره در زمین تیمی دنبال کند که به شدت دنبال برد بود. او که روی گل اول بازی توسط اللهیار صیادمنش نقش داشت، درباره مسابقه، داوری و حواشی مصاف در مسجد سلیمان زد.
* تبریک! بالاخره برنده شدید!
تبریک ندارد! ما باید خیلی زودتر این نتیجه را به دست می‌آوردیم ولی همه دیدند که چقدر بدشانسی می‌آوردیم. در همین بازی باید در همان نیمه اول ۶ تا گل می‌زدیم که نشد!
* بازی دوم سخت‌تر از دیدار جام حذفی تان بود؟
اول باید بگویم تیم نفت مسجد سلیمان خیلی خوب است. آن‌ها خیلی خوب حفظ توپ می‌کنند و به سرعت یکدیگر را درون میدان می‌بینند و در کل تیمی را دو بار پشت سر هم شکست دادیم که قطعاً یقه هر تیمی را در شهرشان می‌گیرند. ولی درباره بازی اول و دوم باید بگویم هر کدام سختی‌های خودش را داشت.
* اما به نظر می‌رسید بازی دوم (شنبه شب) سخت‌تر بود؟
خب طبیعی هم بود. شاید اگر ما هم بودیم و یک تیمی می‌آمد ما را در خانه، پیش چشم هواداران شهرمان شکست می‌داد می‌خواستیم از فرصت به دست آمده برای جبران آن ظرف ۴ روز نهایت استفاده را ببریم.
* چرا نفتی‌ها اینقدر معترض بودند؟‌
نمی‌دانم. به خدا داور خیلی به نفع‌شان سوت زد. اخراج من و پنالتی‌ای که برای‌شان گرفت هیچ کدام درست نبود. آن‌ها قبول نمی‌کردند که بازی را باخته‌اند.
* چطور؟
لطفاً یک بار دیگر کارت زرد اول مرا ببینید. اگر آن خطا کارت زرد داشت حتماً خطایی که حکیم نصاری روی قائدی کرد کارت قرمز داشت. دوتا کارت قرمز درجا باید می‌گرفت، چون به قصد مصدوم کردن مهدی به پایش ضربه زد.
* خطای دومت را قبول داری که با آن اخراج شدی؟
در آن صحنه هم میلاد (میداودی) باتجربه بازی درآورد، چون من داشتم از پشتش رد می‌شدم تا جلوی راهش را بگیرم که پایش را به پای من گیر داد و جلوی من زمین خورد. من اصلاً قصد زدنش را نداشتم.
* خودت هم مصدوم شدی؟
نه! (خنده) افتاده بودم روی زمین که داور کارت ندهد ولی داد! اینقدر بی‌حرکت روی زمین خوابیده بودم که وریا بالای سرم آمد و گفت: «بلند شو! مگه مُردی! اخراج شدی، برو بیرون بازی را شروع کنیم» (خنده)!
[زکی‌پور: وریا گفت مُردی؟ بلند شو اخراج شدی!]
* با این وضعیت از داور ناراحتی؟
داوری افتضاح بود که بازی به این شرایط رسید. اصلاً روی بازیکن آن‌ها خطایی نشد که داور پنالتی گرفت! همه کارشناسان داوری هم این را تأیید کردند و من از خودم نمی‌گویم.
* یک گل هم ساختی!
خیلی نفوذ کردم و چند دقیقه بعد از گلی که پاسش را به اللهیار دادم باز هم یک پاس خوب به او دادم که نتوانست گلش کند! خیلی حیف شد ولی با این همه تا وقتی در زمین بودم تمام تلاشم را کردم.
* شفر بعد از بازی نگفت نباید تیم را ۱۰ نفره می‌کردی؟
نه! او از همه تیم تشکر کرد. اینقدر جو ورزشگاه بد بود که همه دنبال خروج سالم از استادیوم بودیم.
* این برد به موقع بود، نه؟
خیلی خوب شد که برنده شدیم. فقط حیف که لیگ تعطیل شد. کاش بازی‌ها ادامه پیدا می‌کرد، چون الان تیم ما راه افتاده است و اگر لیگ داشتیم شرایط برای‌مان خوب می‌شد. در کل امیدوارم بازی‌های بعد را هم با برد تمام کنیم تا در جدول بالا و بالاتر برویم.
 

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس فوتبال