زیاش می تواند در بعضی اوقات کابوس یک مربی باشد

اریک تن هاگ، سرمربی آژاکس صحبت‌های جالبی را درباره ستاره مراکشی یعنی حکیم‌زیاش مطرح کرد....

به گزارش "ورزش سه"، روز ۲۴ فوریه بود که باشگاه چلسی برای جذب ستاره مراکشی آژاکس یعنی حکیم زیاش، با این تیم به توافق رسید؛ موضوعی که باعث شد این بازیکن با قراردادی پنج ساله راهی استمفوردبریج شود. این ستاره ۲۷ ساله باقی مانده رقابت‌های فصل ۲۰-۲۰۱۹ را در یوهان کرایوف آرنا گذراند اما قرار است که ماه جولای به شکل رسمی از این بازیکن در استمفوردبریج رونمایی شود.

زیاش اما دوران بسیار فوق العاده ای را در فوتبال هلند و باشگاه آژاکس پشت سر گذاشت. او در این مدت ۱۶۵ بازی برای آژاکس انجام داد و آمار ۴۸ گل و ۸۲ پاس گل را به ثبت رساند.

حالا و در همین رابطه سرمربی آژاکس یعنی اریک تن هاگ صحبت های جالبی را درباره ستاره مراکشی مطرح کرده است. او در این باره گفت: " حکیم همان چیزی است که شما می بینید. شما می‌توانید حالا کاملاً مشاهده کنید که احساسات چه کاری با او انجام داده است. این یک روز احساسی برای زیاش است اما امیدوارم که با دید خوبی به آن نگاه کند.

زیاش حالا به عنوان یک بازیکن بزرگ راهی تیم فوق العاده ای مثل‌ چلسی می شود. این می‌تواند یک مثال برای بازیکنان جوان تر باشد که در اینجا موفق شوند، جام ها را به دست آورند و سپس به تیم‌های بزرگ تر نقل مکان کنند. زیاش یک شخصیت برجسته به حساب می آید. چیزهایی را می بیند که دیگران آن را نمی‌بینند و در بعضی موارد می‌تواند کابوس یک مربی باشد. با این حال شما باید به او فضا بدهید."

تگ ها


حکیم زیاش آژاکس چلسی