زیبا خواهد بود اگر بعد از بارسا، رئال را هم حذف کنیم

مارسلینو سرمربی اتلتیکو بیلبائو معتقد است که رئال مادرید بهترین تیم لالیگا و کریم بنزما بهترین بازیکن لیگ است....

به گزارش "ورزش سه"، اتلتیک بیلبائو امشب در یک مسابقه بسیار حساس و مهم در ورزشگاه سن مامس میزبان رئال مادرید خواهد بود؛ دیداری که در چارچوب مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌های جام حذفی اسپانیا یا همان کوپا دل ری برگزار می‌شود و برنده آن به جمع چهار تیم پایانی مسابقات صعود خواهد کرد.

بیلبائو و رئال مادرید همین چندی پیش در دیدار فینال سوپر جام اسپانیا به مصاف یکدیگر رفتند که آن بازی با پیروزی شاگردان کارلو آنچلوتی و قهرمانی آنها به اتمام رسیده بود. دو تیم در حالی دوباره امشب به مصاف یکدیگر می‌روند که این بازی می‌تواند یک نبرد انتقامی برای شاگردان مارسلینو تلقی شود.

در آستانه دیدار برابر رئال مادرید مارسلینو به تمجید از ستاره فرانسوی این تیم یعنی کریم بنزما و البته تیم کارلو آنچلوتی پرداخته است. سرمربی بیلبائو گفت: "ادعا می کنم که کریم بنزما با اختلاف بهترین بازیکن لالیگا محسوب می شود. اگر او فردا حضور نداشته باشد قطعاً شانس بیشتری برای پیروزی خواهیم داشت اما برای این که بازی جذاب تری ببینیم، ترجیح می دهم بنزما در ترکیب رئال قرار بگیرد. رئال مادرید در حال حاضر بهترین تیم لالیگا است و حذف کردن این تیم بعد از بارسا اتفاق بسیار جذاب و زیبایی خواهد بود."

تگ ها


اتلتیک بیلبائو مارسلینو جونیور لوپز آرودا رئال مادرید بارسلونا