زیدان: ادن هازارد نیازی به جراحی ندارد

زین‌الدین زیدان در آستانه دیدار تیمش با کلوب بروژ، خیال هواداران را بابت مصدومیت هازارد راحت کرد...

به گزارش مدال، رئال مادرید با 8 امتیاز صعودش به مرحله حذفی را مسجل کرده و دیدار فردا برای آنها تشریفاتی خواهد بود. به گزارش وب سایت رسمی باشگاه رئال مادرید، زین‌الدین زیدان در صحبت های پیش از بازی گفت:

"پیام من همیشه یکسان است، و می خواهیم عملکرد خوبی ارائه کنیم. این تنها کاری است که انجام خواهیم داد. بازی های دوستانه را دوست ندارم. این بازی در چارچوب لیگ قهرمانان برگزار می شود و پای شهرت و اعتبار ما در میان است. همیشه می خواهیم فوتبال خوبی ارائه کنیم و روند خوبمان را ادامه دهیم. نه از لحاظ نتیجه، که آن هم به عملکردمان بستگی دارد، بلکه چون می خواهیم خوب بازی کنیم و وظایفمان را درست انجام دهیم. اگر چنین رویکردی نداشته باشیم، اوضاع بد خواهد شد.

بازی بسیار سختی خواهد بود، بروخه برای صعود به لیگ اروپا بازی می کند اما برای ما هم بازی دوستانه نخواهد بود. به همین خاطر خواهان پیروزی هستیم و از کیفیت حریف هم مطلعیم. آماده ایم و زمان بازی برای برخی بازیکنان فرا رسیده است."

بنزما:

"او اینجا با ماست و فردا ترکیب تیم را خواهید دید. کریم از آن دسته بازیکنان جاه طلب است که همیشه می خواهد در ترکیب حضور داشته باشد و بازی کند."

مصدومیت ادن هازارد:

"فکر نمی کنم هازارد نیازی به جراحی داشته باشد، اما دقیق نمی دانم. مصدومیتش تحت کنترل است و امیدوارم کمتر از آنچه انتظار می رود، جدی باشد. مهم ترین مسئله برای او این است که صبور باشد و امیدوارم به زودی به میادین برگردد."

ال کلاسیکو:

"هیچ چیز در مورد ال کلاسیکو نمی دانم، و تنها چیزی که برای من و تیم ما اهمیت دارد، بازی فردا شب است. فقط باید به فکر بازی فردا باشیم. بقیه مسائل به وقتش از راه می رسند و زمان برای صحبت در مورد آنها وجود خواهد داشت. چیز هایی هستند که از کنترل ما خارج اند. تنها چیزی که می توانیم کنترل کنیم، بازی خودمان است. نظرات زیادی وجود دارد که نمی خواهم در آنها دخالت کنم. بعد از این بازی تا پایان سال 3 مسابقه دیگر خواهیم داشت، اما در حال حاضر بازی فردا مهم تر است."

آیا مسابقه ای بوده که قبل از آن، احساس ترس کرده باشید؟

"هرگز در زمین فوتبال نترسیده ام. وقتی بازی شروع می شود، هیچوقت چنین حسی نداشته ام. وقتی تیم به میدان می رود، هیچوقت ترسی از بازی نداشته ام، هیچوقت."

اخبار مرتبط:

رویای رئالی‌ها در آستانه تحقق؛ ستاره بزرگ در راه مادرید!

تگ ها


مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا مصدومیت هازارد زین‌الدین زیدان فوتبال جهان ادن هازارد کریم بنزما رئال مادرید کلوب بروژ کلوب بروژ-رئال مادرید UEFA Champions League فوتبال