زیدان: ارائه چنین نمایش ضعیفی نگران‌کننده است

زین‌الدین زیدان سرمربی فرانسوی رئال مادرید معتقد است اندک بودن فرصت‌های گلزنی تیمش در دیدار با PSG برای او نگران‌کننده است...

به گزارش خبرنگار مدال، در ادامه هفته اول مرحله گروهی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، رئال مادرید در شبی تلخ در ورزشگاه پارک دو پرنس، ۳-۰ مغلوب پاری سن ژرمن شد. زین‌الدین زیدان سرمربی کهکشانی‌های کم فروغ در این بازی، در پایان به خبرنگاران گفت:

"ما در این بازی انگیزه کافی نداشتیم و در تمام نبردها بازنده بودیم. پاری سن ژرمن اجازه نداد تا ما توپی به دست بیاوریم. اینکه در تمام طول بازی نتوانید کاری انجام دهید نگران‌کننده است. مشخص بود که بازی سختی در پیش داریم و قدرت PSG باعث شد تا نقطه ضعف‌های ما به ضررمان شوند. البته ما دو گل زدیم که هر دو مردود شد. ساختن تنها دو فرصت بسیار ناراحت‌کننده است. ما شب خوبی نداشتیم و پاری سن ژرمن به هر لحاظ از ما برتر بود و شایستگی این پیروزی را داشت."

او در پاسخ به اینکه مشکل رئال مادرید کجاست، ادامه داد:

"بازیکنان من امشب جدیت لازم را نداشتند. وقتی توپ ندارید باید برای به دست آوردنش تلاش کنید و بدون تلاش نمی‌توان در یک بازی دشوار مانند این به پیروزی دست یافت. PSG ستارگان خود را به همراه نداشت اما ما هم فرم خوبی نداشتیم و نتوانستیم جلوی فشارهای آنها مقاومت کنیم. از حالا باید به فکر دیدار با سویا باشیم و از این شکست درس بگیریم."

اخبار مرتبط:

پاری سن ژرمن ۳ - ۰ رئال مادرید؛ انتقام دی‌ماریا از زیدان و پرز

تگ ها


زین‌الدین زیدان سرمربی فرانسوی کهکشانی‌ها فوتبال جهان کنفرانس خبری زیدان پاری سن ژرمن رئال مادرید پاری سن ژرمن-رئال مادرید UEFA Champions League فوتبال