زیدان: از اینکه نیمار به بازی برگشت نرسد خوشحال نمی‌شوم

زینالدین زیدان در کنفرانس خبری پیش از بازی فردا شب (سه شنبه) تیمش برابراسپانیولدر هفته بیستوششم لالیگا مدعی شد که برای بازی برگشت مردانش برابرپاریسنژرمندر مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، دوست دارد نیمار را در ترکیب تیم حریف ببیند ......

 زین‌الدین زیدان در کنفرانس خبری پیش از بازی فردا شب (سه شنبه) تیمش برابر اسپانیول در هفته بیست‌و‌ششم لالیگا مدعی شد که برای بازی برگشت مردانش برابر پاری‌سن‌ژرمن در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، دوست دارد نیمار را در ترکیب تیم حریف ببیند.
نیمار در بازی شب گذشته (یکشنبه) پاریسی‌ها برابر مارسی از ناحیه قوزک آسیب دیده و اعلام شده است که او سه هفته خانه‌نشین می‌شود. این بدان معناست که او بازی برگشت PSG مقابل رئال مادرید را از دست خواهد داد. با این حال زیزو تأکید کرد که امیدوار است نیمار به این بازی برسد.
او به خبرنگاران گفت: من فکر نمی‌کنم که غیبت نیمار روی بازی تأثیر بگذارد اما امیدوارم که او به این بازی برسد. من هرگز از مصدوم شدن بازیکنان تیم‌های حریف خوشحال نمی‌شوم.
سؤال بعدی که زیدان به آن پاسخ داد، در خصوص از سر گرفته شدن روند گلزنی کریستیانو رونالدو در بازی‌های اخیر رئال مادرید بود.
سرمربی فرانسوی کهکشانی‌ها در این خصوص اظهار داشت: او خودش هم خوب می‌داند و ما درباره این موضوع صحبت کرده‌ایم؛ اینکه برای ما خیلی مهم است که او همیشه در اوج باشد. رونالدو می‌داند که گاهی اوقات باید استراحت کند چون فصل بسیار طولانی است و در پایان این فصل هم جام جهانی را داریم.
زیزو در پایان با ابراز امیدواری در خصوص تداوم روند پیروزی‌های تیمش تأکید کرد: ما می‌دانیم که سازوکار فوتبال چگونه است. چیزی که ما می‌خواهیم تداوم این روند خوب در تمام بازی‌های بعدی‌مان است.
رئال مادرید فردا شب از ساعت 22:30 به وقت تهران میهمان اسپانیول خواهد بود.

تگ ها


اخبار روز رئال مادرید فوتبال