زیدان: از بازیکنانم راضی‌ام اما از نتیجه به هیچ‌وجه!

زین‌الدین زیدان سرمربی رئال مادرید، بعد از تساوی تیمش مقابل اتلتیکو از نتیجه به دست آمده ابراز نارضایتی کرد...

زین‌الدین زیدان سرمربی رئال مادرید، بعد از تساوی تیمش مقابل اتلتیکو از نتیجه به دست آمده ابراز نارضایتی کرد

به گزارش خبرنگار مدال، اتلتیکومادرید و رئال مادرید امشب در دیداری حساس به تساوی بدون گل رسیدند تا بارسلونا و هوادارانش بیش از همه از این نتیجه راضی باشند. زین‌الدین زیدان سرمربی کهکشانی‌ها، در پایان دربی مادرید به خبرنگاران گفت:

"از این نتیجه رضایت ندارم زیرا معتقدم ما باید این بازی را می‌بردیم. ما خیلی خوب بازی کردیم و بیش از میزبان بازی را در اختیار داشتیم. ما تیم برتر میدان بودیم و من از عملکرد بازیکنان راضی هستم اما از نتیجه به هیچ‌وجه. حتی بازیکنان هم از کسب این نتیجه ناراحت بودند. دوست داشتم آنها با سه امتیاز مزدشان را می‌گرفتند اما افسوس که نشد. اتلتیکو در خانه همیشه تیمی متحد و سخت‌کوش است و امشب در مواقعی توپ را به ما می‌داد و یکپارچه دفاع می‌کرد و این باعث شد ما نتوانیم فرصت‌های زیادی داشته باشیم. اما ما به دیگر هدفمان یعنی بسته نگه داشتن دروازه‌مان رسیدیم و این موضوع در فوتبال اهمیت بسیاری دارد."

او در مورد عملکرد ادن هازارد افزود:

"هازارد در حال رسیدن به اوج آمادگی است و ما باید از او حمایت کنیم. او امشب خوب بازی کرد ولی فضای زیادی برای او مهیا نبود. اینکه او گل نزند برای ما مشکلی نیست زیرا روزهای درخشان او به زودی از راه خواهند رسید."

اخبار مرتبط:

اتلتیکومادرید ۰ - ۰ رئال مادرید؛ تساوی دربی مادرید به سود بارسلونا

 

تگ ها


سرمربی فرانسوی دربی مادرید زین‌الدین زیدان فوتبال جهان لالیگا فوتبال