زیدان: از ثبت پنجمین کلین‌شیت متوالی خوشحالیم

زین‌الدین زیدان سرمربی فرانسوی رئال مادرید بعد از پیروزی تیمش مقابل ایبار از عملکرد تیمش راضی است...

به گزارش مدال، رئال مادرید امشب مقابل ایبار، با نتیجه ۴-۰ به پیروزی رسیدند که این پنجمین کلین شیت متوالی آنها محسوب می‌شد. زین‌الدین زیدان در پایان این بازی گفت:

"خیلی راضی‌ام. مهم ترین نکته این بود که از ابتدا تا انتهای بازی با تمام قدرت عمل کردیم. در ورزشگاهی سخت و مقابل حریفی خوب این عملکرد را داشتیم. نیمه اول مسابقه امروز بسیار خوب بود و از کسب پیروزی خوشحالیم. چیز زیادی تغییر نکرده است. بعد از شکست مقابل مایورکا، تنها به این فکر کردیم که چطور بیشتر تلاش کنیم. این کار را امروز کردیم و به کیفیت خود ایمان داشتیم.

حالا پنج کلین شیت داشته‌ایم و بسیار خوشحالیم. کیفیت آنها را محدود کردیم و به این ترتیب می‌توانیم کار های بزرگی با توپ انجام دهیم. شاید این بهترین ۴۵ دقیقه از زمان بازگشتم بود، اما مقابل گالاتاسرای هم خوب بودیم. از عملکرد کل تیم خوشحالم."

تغییرات در ترکیب اصلی:

"دو یا سه تغییر در ترکیب داشتیم، و آنهایی که تازه به ترکیب آمده بودند عالی کار کردند. همگی متمرکز هستند و وقتی صاحب فرصت می‌شوند، از آن استفاده می‌کنند. ۲۵ بازیکن دارم که به همه آنها نیاز خواهم داشت. برای یک مربی، دیدن بازیکنانی متمرکز، عالی است. همه آنها باکیفیت هستند و امشب این را نشان دادند."

والورده:

"او بازیکنی خوب، متفاوت و جوان که می‌خواهد خوب کار کند. خیلی خوشحالم که گل زد و شوت فوق‌العاده‌ای بود."

تگ ها


سرمربی فرانسوی زین‌الدین زیدان فوتبال جهان هفته سیزدهم لالیگا رئال مادرید ایبار ایبار-رئال مادرید لالیگا فوتبال