زیدان از هواداران اتلتیکو عذر خواهی کرد

سرمربی رئال مادرید به خاطر پلاکاردی که پیش از دیدار برابر اتلتیکومادرید در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو به نمایش درآمده بود، از باشگاه و هواداران تیم حریف عذرخواهی کرد ......

سرمربی رئال مادرید به خاطر پلاکاردی که پیش از دیدار برابر اتلتیکومادرید در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو به نمایش درآمده بود، از باشگاه و هواداران تیم حریف عذرخواهی کرد.

به گزارش مدال به نقل از  ایسنا و به نقل از آس، رئال مادرید در هفته سی و ششم لالیگا به مصاف گرانادا می رود. زین الدین زیدان در نشست خبری پیش از بازی گفت: بازی های کمی باقی مانده است و به همین خاطر سه امتیاز هر دیدار اهمیت زیادی دارد. سعی خواهیم کرد به بهترین نحو ممکن بازی کنیم و تمام تلاش خود را انجام دهیم.
سرمربی رئال مادرید افزود: نگران هیچ چیز نیستم با این حال جامی را فتح نکرده ایم. می توانیم دو عنوان را به دست آوریم و یا هیچ جامی را کسب نکنیم. تنها چیزی که می دانم این است بازیکنان تمام تلاش خود را می کنند تا به هدف مورد نظر دست پیدا کنند.  تا آخرین لحظه بازی ها خواهیم جنگید. دیگر نمی دانم چه اتفاقی خواهد افتاد. نگران نیستم.

پیش از دیدار رئال مادرید و اتلتیکومادرید در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا هواداران میزبان پلاکاردی را به نمایش در آورده بودند که یاد آور دو فینال از دست رفته اتلتیکو در این رقابت ها بود. در این پلاکارد نوشته شده بود، "پس از دست دادن این دو جام اکنون چه احساسی دارید؟" این موضوع پس از بازی جنجال برانگیز شد. زیدان در این رابطه گفت: در همه ورزشگاه ها پلاکاردهایی دیده ام و این بخشی از فوتبال و هواداران است.  همیشه ممکن است این اتفاق بیفتد. زمانی که علیه تیمی نوشته می شود ممکن است باعث آزار هواداران حریف شود. به خاطر این موضوع عذرخواهی می کنم. با این حال این اتفاقات رخ می دهند و نمی توان چیزی را تغییر داد.

سرمربی فرانسوی رئال درباره انتقادات اظهار کرد: به این موضوع علاقه ای ندارم. سعی می کنم بهترین روش را انتخاب کنم. از فوتبال شناخت دارم و این موضوع اهمیت زیادی دارد. در جایگاهی هستم که رییس و باشگاه به من اجازه مربیگری داده اند. هر روز با اشتیاق به باشگاه می روم تا شرایط را بهتر کنم. مردم می توانند نظر بدهند خوب یا بد، من نمی توانم آن را تغییر بدهم. صحبت کردن درباره این موضوع بی ارزش است. تنها چیزی که برایم جالب است تلاش برای پیشرفت است.

سرمربی مادرید کریستیانو رونالدو را شایسته دریافت توپ طلا دانست و افزود: تنها کسی که شایسته این عنوان است رونالدو است. او پیش از این چند بار توپ طلا را کسب کرده بود و اکنون دوباره به آن نزدیک شده است.
زیدان در رابطه با آینده اش گفت: نمی توانم چیزی را تغییر دهم. در این باشگاه همه چیز به نتایج بستگی دارد. مادرید در قلب من جای دارد. از 17 سالگی در این باشگاه بودم و می دانم کجا هستم. می دانم اگر نتیجه مورد نظر کسب نشود تو را به خانه می فرستند. واقعیت را می دانم اما این موضوع باعث نمی شود مانع از ادامه تلاشم شود.

سرمربی فرانسوی درباره خواسته دیگو پابلو سیمئونه (سرمربی اتلتیکومادرید) از آلوارو موراتا مبنی بر پیوستن به اتلتیکو، گفت: موراتا بازیکن مادرید است. او در شرایط خوبی قرار دارد و در باشگاه محبوبش بازی می کند.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال