زیدان امشب بدون هازارد چه می‌کند؟/ بررسی ترکیب‌های احتمالی رئال

حدس زدن سیستم و ترکیب زیدان در بازی امشب رئال مقابل سلتاویگو کار آسانی نیست....

به گزارش مدال، رئالی‌ها امشب اولین دیدار خود در لالیگا را برابر سلتاویگو برگزار می‌کنند. با توجه به مصدومیت و غیبت هازارد، حالا زیدان باید از بین وازکز، بیل و ایسکو یک نفر را انتخاب کند و در نتیجه حدس ترکیب رئال کار آسانی نیست.
زیدان در دیدار برابر سالزبورگ و رم با سیستم ۲-۵-۳ بازی کرد و در نوک خط حمله ایسکو و بنزما را قرار داد. به نظر می‌رسد زیدان با توجه به شکست برابر رم و ابزاری که در دست دارد دیگر سیستم‌های ۳ دفاعه را امتحان نکند اما به هر حال این سیستم هم برای او یک حق انتخاب محسوب می‌شود.

 

یکی از حق انتخاب‌های زیدان سیستم ۲-۴-۴ است که برای او ۳ قهرمانی پیاپی در لیگ قهرمانان به همراه آورد. در این سیستم کاسمیرو در پست هافبک دفاعی بازی می‌کند و جلوی او مودریچ، کروس و ایسکو قرار می‌گیرند. در خط حمله هم یوویچ و بنزما حضور خواهند داشت.

دیگر سیستمی که زیدان بدون حضور هازارد می‌تواند استفاده کند ۳-۳-۴ است که در این سیستم کاسمیرو در میانه میدان، مودریچ در سمت راست و کروس در سمت چپ قرار می‌گیرد. نکته مهمم در این ترکیب سه نفر خط جلو هستند. با توجه به بازیکنان استفاده شده توسط زیدان در دیدارهای تدارکاتی، بنزما در نوک خط حمله، وازکز به عنوان وینگر راست و وینیسیوس به عنوان وینگر چپ بازی خواهند کرد.

بیشتر بخوانید:

غیبت ادن هازارد برابر سلتاویگو به دلیل مصدومیت

تگ ها


ترکیب احتمالی زیدان سلتاویگو رئال مادرید سلتاویگو-رئال مادرید لالیگا فوتبال