زیدان: ایمان داریم که می توانیم قهرمان شویم

زین الدین زیدان سرمربی رئال معتقد است تیمش با وجود تساوی برابر بتیس، همچنان شانس قهرمانی خواهد داشت....

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید در حساس ترین مقطع فصل بدترین تساوی ممکن را داد و برابر رئال بتیس در خانه بدون گل متوقف شد. با این تساوی اگر فردا اتلتیکو و بارسا پیروز شوند، تقریبا می توان امیدهای رئال برای کسب قهرمانی لالیگا را از دست رفته دانست ولی زیدان ناامید نیست.

رئال اکنون با یک بازی بیشتر از اتلتیکوی ۷۳ امتیازی، دو امتیاز از این تیم کمتر دارد و با دو بازی بیشتر از بارسا، سه امتیاز بیشتر اندوخته است.

زین الدین زیدان سرمربی رئال در نشست خبری پس از بازی گفت:« دو امتیاز از دست دادیم و این تساوی طعم شکست داشت. در دفاع خوب بودیم ولی در حمله مشکلات زیادی داشتیم و این اولین بار در طول فصل نبود. متاسفانه در حمله تاثیرگذار و خوب عمل نکردیم. ما روی لالیگا تمرکز داریم و اینطور نبود که توجه مان به بازی سه شنبه برابر چلسی در لیگ قهرمانان معطوف باشد. باید به کاری که تا الان انجام داده ایم ایمان داشته باشیم و امیدمان را از دست ندهیم. هر اتفاقی بیفتد، ما تا روز پایانی دست از مبارزه بر نمی داریم.»

شانس قهرمانی و وضعیت مصدومان:« هدف این است که برای بازی برابر چلسی تونی کروس و فرلاند مندی برسند ولی باید منتظر ماند؛ چرا که معتقدم باید ۱۰۰ درصد آماده باشند و ریکاوری با خیالی آسوده و بدون فشار صورت بگیرد. پس از کمی استراحت، از فردا روی چلسی تمرکز می کنیم. هنوز ۵ بازی از لالیگا باقیمانده و ناامید نیستیم. برای ما شانس قهرمانی امشب از بین نرفت.»

صحنه مشکوک به پنالتی درون محوطه جریمه بتیس:« داور تصمیم می گیرد پنالتی است یا خیر.»

بازی برابر چلسی در بدترین موقع ممکن:« باز دو امتیاز از دست دادیم و به نظر می آید که تیم بدی هستیم؛ در حالی که برابر بازی با چلسی به خوبی آماده خواهیم شد. بازی با چلسی سخت ترین بازی فصل است چرا که بازی بعدی ماست. امشب متوقف شدیم ولی همچنان تیم خوبی هستیم.»

هازارد:« ادن در زمین نمایش خوبی داشت و از او راضی هستم. مهم این است که دیگر مصدوم نیست و می تواند به ما کمک کند.»

تگ ها


زیدان ادن هازارد رئال مادرید