زیدان: این پیروزی پاسخ تیم به تمام انتقادات بود

رئال مادرید امشب موفق شد با پیروزی مقابل سویا به رده دوم جدول رده‌بندی صعود کند تا فشارها تا حدی از روی زیدان برداشته شود...

زیدان: این پیروزی پاسخ تیم به تمام انتقادات بود

به گزارش خبرنگار مدال، رئال مادرید امشب موفق شد در یک بازی دشوار، پس از ۴ سال ناکامی محض در ورزشگاه سانچز پیزخوان، سویا را شکست داده و به رده دوم جدول صعود کند. زیدان و شاگردانش که در هفته‌های اخیر و بخصوص بعد از شکست ۳-۰ مقابل پاری سن ژرمن، زیر فشاری زیادی بودند، با این پیروزی تا حدی به ساحل آرامش نزدیک و به ادامه فصل امیدوار شدند. زین‌الدین زیدان سرمربی کهکشانی‌ها، در پایان این بازی گفت:

"ما امشب در یک بازی دشوار در سانچز پیزخوان، نمایشی سطح بالا ارائه کردیم و از این بابت باید به تمام بازیکنانم تبریک بگویم. بعد شکست برابر PSG ما انتقادات زیادی را شنیدیم و هجمه‌های زیادی علیه ما صورت گرفت اما برای این بازی تلاش زیادی کردیم و نهایتاً پیروز شدیم. این بهترین بازی تیم از زمان بازگشت من بود. بازی در زمین سویا هرگز آسان نبوده و نیست و ما با حفظ تمرکزمان در این بازی سخت به پیروزی رسیدیم. می‌دانم که هر بازی داستان خودش را دارد ولی باید در تمام بازی‌ها با چنین ذهنیتی به میدان برویم."

او در مورد عملکرد بازیکنانش در این بازی گفت:

"بیل، خامس و هازارد در این بازی علاوه بر وظایف هجومی، در وظایف دفاعی هم بی‌نقص بودند و این راه رسیدن به پیروزی در بازی‌های سخت و حساس است. کریم هم مثل همیشه با گلزنی پیروزی را برای ما به ارمغان آورد و در کل تمام بازیکنان دستورات تاکتیکی را در زمین پیاده کردند و من از این موضوع بسیار راضی هستم."

اخبار مرتبط:

سویا ۰ - ۱ رئال مادرید؛ پیروزی کهکشانی‌ها با شکستن طلسم پیزخوان

تگ ها


زین‌الدین زیدان سرمربی کهکشانی‌ها رامون سانچز پیزخوان فوتبال جهان پاسخ انتقادات گرت بیل خامس رودریگز ادن هازارد کریم بنزما رئال مادرید لالیگا فوتبال