زیدان باز هم نظر خود را تغییر می‌دهد؟

با توجه به شرایط موجود در مادرید به نظر می‌رسد زین‌الدین زیدان باز هم نظر خود را تغییر داده و حالا بعد از گرت بیل، به حضور خامس رودریگز نیز رضایت داده است....

به گزارش مدال؛ زمانی که «زین‌الدین زیدان» جانشین «رافائل بنیتز» شد، «خامس رودریگز» مهره مهمی در ترکیب رئال مادرید به حساب می‌آمد اما به مرور در سراشیبی افت قرار گرفت و از برنامه‌های زیدان خارج و نیمکت‌نشین شد. پس از یک فصل دوری و حضور قرضی در بایرن مونیخ او این تابستان یک بار دیگر به اسپانیا بازگشت و در حالی که همه منتظر فروش قطعی او بودند، فعلاً در تیم ماندگار شده است.

در واقع اکنون اینگونه به نظر می‌رسد که سرمربی فرانسوی کهکشانی‌ها نظرش درباره ستاره کلمبیایی را تغییر داده و قصد دارد از خامس در تیمش استفاده کند. در همین راستا «AS» مدعی شد که زیزو از تلاش و جدیت خامس به وجد آمده و می‌خواهد سختکوشی او را با به میدان فرستادن هافبک کلمبیایی در دیدار برابر وایادولید پاسخ بدهد.

با این حال «AS» مدعی‌ست که آینده رودریگز کماکان نامشخص است و این امکان وجود دارد که با ارائه یک پیشنهاد جذاب، زیدان برای خروج خامس چراغ سبز نشان دهد.

همانطور که می‌دانید پنجره نقل‌وانتقالات هنوز باز است و کهکشانی‌ها به دنبال جذب یک هافبک هستند. است. در تابستان زیدان دو هدف بزرگ داشت که به یکی از آنها – ادن آزار - رسید و در جذب دومی - پل پوگبا - ناکام ماند ولی مادریدی‌ها می‌خواهند ساعات پایانی نقل و انتقالات با پیشنهادی سنگین او را جذب کنند ولی حتی در صورت عدم تحقق این انتقال، کهکشانی‌ها «کریستین اریکسن» را نیز زیر نظر دارند و می‌توانند با توجه به شرایط هافبک دانمارکی با تاتنهام او را بدون مشکل جذب کنند.

حال باید دید در صورت جذب هافبکی جدید آیا خامس به کارش در «سانتیاگو برنابئو» ادامه می‌دهد یا موسم جدایی سر خواهد رسید.

بیشتر بخوانید:

خامس رودریگز در رئال مادرید ماندنی شد؟

تگ ها


خامس رودریگز رئال زین‌الدین زیدان کهکشانی‌ها اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات خامس رودریگز رئال مادرید لالیگا فوتبال