زیدان باید از هازارد و آسنسیو مراقبت کند

آلوارو آربلوا، ستاره سابق رئال مادرید معتقد است که ادن هازارد و مارکو آسنسیو باید کم‌کم به ترکیب رئال مادرید اضافه شوند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، وقفه سه ماهه به وجود آمده در رقابت های فوتبال برای برخی از بازیکنان به یک اتفاق مثبت و ویژه تبدیل شد. یکی از این ستاره ها ادن هازارد بود که پیش از این گفته می‌شد به دلیل مصدومیت کل فصل را از دست خواهد داد اما او در این مدت دوران ریکاوری خود را به بهترین شکل پشت سر گذاشته و حالا به نظر می رسد که آماده حضور در میادین است.

آلوارو آربلوا که چند روز پیش به عنوان سرمربی تیم زیر ۱۹ ساله‌های رئال مادرید معرفی شد، از عملکرد ستاره بلژیکی در تمرینات رئال مادرید تحت تاثیر قرار گرفته است. او در این باره گفت: " من فکر می‌کنم که باید از هازارد و مارکو آسنسیو مراقبت بیشتری به عمل بیاید. آنها باید با دقایق کم و رفته رفته به زمین مسابقه برگردند.

باید مراقبت بیشتری از ادن هازارد شود که مانند یک هواپیما بازگشته است."

آربلوا درباره ترکیب رئال مادرید در هفته‌های پیش روی لالیگا نیز گفت: " من فکر نمی‌کنم که در ابتدا تغییرات زیادی ایجاد شود اما پس از آن زیدان در هر بازی سه یا چهار تغییر به وجود خواهد آورد. همچنین کریم بنزما همواره برای تیم مهم بوده و ما آن را دوباره خواهیم دید. او با زیدان اعتماد به نفس بیشتری پیدا کرده است."

بیشتر بخوانید:
فیفا تایید کرد؛ ثبت بازیکنان جدید پیش از تمام شدن فصل
کاریوس: نصف باشگاه‌های لیگ برتر دنیا من بودند
آغاز مذاکرات نیوکاسل برای جذب ستاره بارسا 

تگ ها


مارکو آسنسیو آلوارو آربلوا فوتبال جهان ادن هازارد رئال مادرید فوتبال