زیدان: باید باخت به سیتی را برابر بارسلونا جبران کنیم

سرمربی رئال مادرید از شکست سنگین برابر سیتی ناراحت است و تاکید کرد که باید شاگردانش نهایت تلاش خود را به کار بگیرند تا عملکرد خوبی برابر بارسلونا داشته باشند ......

سرمربی رئال مادرید از شکست سنگین برابر سیتی ناراحت است و تاکید کرد که باید شاگردانش نهایت تلاش خود را به کار بگیرند تا عملکرد خوبی برابر بارسلونا داشته باشند.

به گزارش مدال به نقل از ایسنا: به نقل از elsport، رئال مادرید در دیداری دوستانه به مصاف منچستر سیتی رفت و شکست تحقیر آمیزی را متحمل شد. شاگردان زین الدین زیدان با نتیجه ۴ بر یک بازی را واگذار کردند تا نشان دهند که برای فصل جدید هنوز آماده نشده اند.

زیدان بعد از بازی این گونه به شکست سنگین تیمش واکنش نشان داد: نباید زیاد درباره این بازی صحبت کرد. این تنها یک بازی دوستانه بود و به پایان رسید. الان دیگر باید به بازی برابر بارسلونا فکر کرد و امیدوارم که عملکرد خوبی از خود در آن دیدار نشان دهیم.

او ادامه داد: من در هیچ حالتی از شکست خوردن خوشحال نمی شوم. وقتی با نتیجه ۴ بر یک تن به شکست می دهیم یعنی این که بازی خوبی را به نمایش نگذاشته ایم. تا حدودی خوب بودیم اما نتیجه اصلا خوب نبود. این دومین بازی دوستانه ما است و هنوز برای آماده شدن به زمان نیاز داریم.

زیدان درباره خبرهای زیادی که درباره جدایی مثلث BBC از رئال به گوش می رسد، اضافه کرد: دوست دارم که هر سه بازیکن در رئال باقی بمانند اما تا ۳۱ آگوست هر اتفاقی ممکن است رخ دهد.

سرمربی رئال مادرید درباره گلی که اسکار، ستاره جوان تیمش به ثمر رساند، خاطر نشان کرد: کار کردن با بازیکنان جوان را دوست دارم. اسکار تنها ۱۸ سال سن دارد و موفق به گلزنی شد. از گلزنی این بازیکن جوان بسیار خوشحال شدم.

 

تگ ها


اخبار روز رئال مادرید فوتبال