زیدان با دو رکورد منفی به ال کلاسیکو رسید

رئال مادرید شب گذشته در ورزشگاه دی استفانو با نتیجه ۲-۳ به شاختار باخت تا در شرایط نامطلوبی به بازی با بارسلونا برسد....

به گزارش "ورزش سه"، کمتر کسی تصور می کرد رئال مادرید سه روز پس از شکست خانگی ۰-۱ برابر کادیز یک بار دیگر در زمین خود شکست بخورد. این بار نوبت باخت در لیگ قهرمانان بود و شاختار با انبوهی غایب توانست مدافع عنوان قهرمانی لالیگا را شکست دهد. رئال در نیمه اول سه گل از حریف اوکراینی دریافت کرد و نیمه دوم گل های مودریچ و وینیسیوس برای جبران کفایت نمی کردند.

به این ترتیب زین الدین زیدان دو رکورد منفی را به ثبت رساند. پس از تغییر فرمت لیگ قهرمانان از سال ۱۹۹۳ سابقه نداشت که رئال در اولین بازی خود در  لیگ قهرمانان و به عنوان میزبان شکست بخورد. رئال مادرید پییش از این در ۱۲ مورد مشابه مغلوب نشده بود. باشگاه مادریدی با هدایت زیدان حالا این رکورد منفی را به ثبت رسانده است. 

در دوران مربیگری زیدان همچنین سابقه نداشت که رئال دو بار متوالی در رقابت های مختلف و در خانه مغلوب شود. رئال با این دو رکورد منفی به ال کلاسیکو رسیده و شنبه باید به مصاف بارسلونا در نوکمپ برود. ال کلاسیکو فرار رئال زیدان از بحران خواهد بود یا شرایط دشوارتر خواهد شد؟

تگ ها


ال کلاسیکو زیدان رئال مادرید بارسلونا