زیدان: بنزما بهترین شماره ۹ جهان است/ دلیل اعتراض به بیل را نمی‌دانم

سرمربی رئال مادرید بعد از پیروزی مقابل بیلبائو، به تمجید از عملکرد بنزما پرداخت...

زیدان در نشست خبری پس از دیدار مقابل اتلتیک بیلبائو شرکت کرد.

به گزارش مدال، رئال مادرید به لطف درخشش کریم بنزما مقابل اتلتیک بیلبائو به پیروزی ۳-۰ دست پیدا کرد و زیدان سرمربی فرانسوی کهکشانی ها در کنفرانس مطبوعاتی این دیدار شرکت کرد.

به نقل از آ.اس، زیدان گفت: 

"بازی: ما بازی فوق العاده ای انجام دادیم. همه در خصوص نیمه دوم صحبت می کنند اما ما در نیمه اول هم برتری داشتیم ولی از موقعیت هایمان استفاده نکردیم. از عملکردمان در این دیدار بسیار خوشحالیم. به خوبی بازی را کنترل کردیم و وقتی به گلزنی کردیم، بهتر و راحت تر به بازی ادامه دادیم. 

دفاع: ما حریف را متوقف کردیم مخصوصا در نیمه دوم و هیچ فرصت گلزنی به آن ها به جز آخرین موقعیت اینیاکی ویلیامز به آن ها ندادیم. برای دروازه بان بسیار مهم است که کلین شیت کند و تیمش پیروز شود؛ زیرا انرژی و انگیزه می گیرد. اکنون ما باید از این فرصت استفاده کنیم و ادامه فصل را بهتر به پایان برسانیم. دیدار بعدی مان مقابل ختافه هم سخت است زیرا آن ها می خواهند سهمیه اروپایی بگیرند. ما باید مثل امروز ظاهر شویم. 

گل اول: بازیکنان بعد از بازی در خصوص آن صحبت می کردند. وایخو علی رغم این که زیاد بازی نمی کند اما عملکرد درخشانی داشت. او به خوبی توپ را قطع کرد. با این نگرش که فرصتی به حریف ندهی، قطعا می توانیم پیشرفت کنیم. 

نیمه دوم خوب: هر دو نیمه خوب بودیم چون به خوبی حریف را آنالیز کرده بودیم. بهترین بازی بعد از برگشت؟ نیمه اول از فرصت هایمان استفاده نکردیم اما فوتبال تغییر می کند. پیروز شدیم و کلین شیت نیز کردیم. بسیار متمرکز بازی کردیم و عملکرد خوبی به نمایش گذاشتیم. نمی دانم بهترین بازی بعد از بازگشتم بود یا نه اما مهم ترین چیز پیروزی بود.

هت‌تریک کریم بنزما: چیزی تغییر نکرده است. همه می دانند که او می تواند به تیم کمک کند اما این بهترین عملکردش بود که توانست گل بزند. برای او بسیار خوشحالم. کریم اعتماد به نفس بالایی دارد و همیشه می خواهد پیشرفت کند و به دیگران نیز کمک می کند. حالا تنها 2 گل با بهترین رکوردش در رئال مادرید فاصله دارد. هر کسی سلیقه ای دارد اما بنزما برای من بهترین شماره 9 جهان است.

اعتراض هواداران به گرت بیل: او فرصت گلزنی داشت و کاری که انجام داد را دوست داشتم اما تبدیل به گل نشد. تشویق ایسکو و هو شدن گرت بیل توسط هواداران؟ نمی دانم معنی کار هواداران چیست.

براهیم دیاز: او را به خوبی می شناسم؛ این که برای رسیدن به اهدافش تلاش می کند را دوست دارم. او هم مثل بیل فرصت گلزنی داشت اما موفق نشد. زمان کمی در زمین بود اما دوست داشتم گلزنی کند."

تگ ها


اتلتیک بیلبائو رئال مادرید لالیگا فوتبال