زیدان: بنزما هیچ امتیاز ویژه ای در رئال ندارد

سرمربی رئال مادرید که تیمش در جام جهانی باشگاه ها حضور پیدا کرده است تاکید کرد تیمش به دنبال قهرمانی در این رقابت هاست و اینکه نگاهش به بنزما، نگاه تبعیض آمیزی نیست ......

سرمربی رئال مادرید که تیمش در جام جهانی باشگاه ها حضور پیدا کرده است تاکید کرد تیمش به دنبال قهرمانی در این رقابت هاست و اینکه نگاهش به بنزما، نگاه تبعیض آمیزی نیست ...

 سرمربی رئال مادرید که تیمش در جام جهانی باشگاه ها حضور پیدا کرده است تاکید کرد تیمش به دنبال قهرمانی در این رقابت هاست و اینکه نگاهش به بنزما، نگاه تبعیض آمیزی نیست.
 

به گزارش مدال به نقل از " ورزش سه"، رئال مادرید اکنون در ژاپن به سر می برد و خود را برای نیمه نهایی جام جهانی باشگاه ها آماده می کند.

زین الدین زیدان پیش از نخستین تمرین رئال در گفت وگو با رسانه ها گفت:« می دانیم روز سختی برای ما خواهد بود چون کم خوابیدیم. به خاطر سفر طولانی با هواپیما، با سختی رسیدیم و خیلی هم خسته هستم. بازیکنان امروز و فردا استراحت خواهند کردند و در شرایط بهتری قرار خواهند گرفت.

 در شرایط خیلی خوبی به این بازی ها رسیدیم، امروز تمرین خواهیم کرد. سه روز برای تمرین کردن فرصت داریم. امروز استراحت می کنیم و فردا باید ببینیم چه کاری می توانیم انجام بدهیم.»

 

زیدان ادامه داد:« فکر نمی کنم درباره جامی که در سال های ۱۹۹۶ با یوونتوس و ۲۰۰۲ با رئال مادرید فتح کردیم، صحبتی کرده باشم. این رقابت ها کاملا متفاوت است. دوست داریم فاتح جام جهانی باشگاه ها شویم.

اولین باری که به این کشور آمدم، سال ۱۹۹۶ بود. ۲۰ سال از آن زمان می گذرد. ژاپنی ها انسان های خوبی هستند. مردم این کشور نسبت به رئال مادرید مهربان هستند.»

 

بنزما:« او هیچ امتیازی نسبت به دیگر مهاجمان رئال ندارد. کریم یکی از بهترین هاست و این را ثابت کرده است.

البته او همیشه نمی تواند خوب بازی کند. برای هیچ بازیکنی چنین چیزی ممکن نیست. من وقتی مهاجمی را زیر فشار انتقادات می بینم، به جای حذف او، بیشتر به وی میدان می دهم. زمانی که بازیکنی در شرایط خوب قرار دارد که بسیار عالی خواهد بود و به وی استراحت خواهم داد. تفکر من در مرییگری چنین است.»