زیدان: به این پیروزی نیاز داشتیم

رئال مادرید موفق شد در هفته بیستم رقابت های لالیگا، با نتیجه 7-1 دیپورتیوو لاکرونیا را شکست دهد ......

رئال مادرید موفق شد در هفته بیستم رقابت های لالیگا، با نتیجه 7-1 دیپورتیوو لاکرونیا را شکست دهد. زین الدین زیدان پس از بازی در کنفرانس خبری گفت:
بازی خیلی خوبی بود. نتیجه خیلی مثبتی برای ما داشت. بعد از اتفاقات گذشته حالا می توانیم شاد باشیم. با وجود آنکه 1-0 عقب افتادیم اما مثبت فکر کردیم. خیلی خوشحالم زیرا تیم به این پیروزی خیلی نیاز داشت. ما از نظر دفاعی محکم کار کردیم. حالا به چند پیروزی متوالی نیاز داریم. باید به لحظاتی که در انتظار ماست دوباره فکر کنیم. این برای تمام تیم مهم است. 
به گلزنی نیاز داشتیم. از تمام بازیکنانم متشکرم. نمی خواهم به طور ویژه از کسی نام ببرم. 
چه چیزی در تیم تغییر کرده بود؟
فقط نتیجه. ما مقابل ویارئال هم خوب بازی کردیم. در همین بازی تا وقتی نتیجه 1-0 بود هم خوب کار کردیم. 
به سیستم 4-3-3 بازگشتید. 
خواهیم دید. مساله مهم نگرش و رویکرد تیم است. 
غائبان:
دو مدافع میانی ما همچنان غائب هستند و از این بابت خوشحال نیستم. 
گرت بیل؟
برای گرت خوشحالم. دوباره به روند خوبش بازگشته است. 
بازی حساس مقابل پاری سن ژرمن؟
ما فعلا فقط به بازی بعدی فکر می کنیم. چیز دیگری را فعلا نمی بینم. فقط می خواهیم در بازی های پیش رو خوب کار کنیم. 
نیمکت نشینی ایسکو؟
سوال های عجیبی می پرسید. ایسکو بازیکن مهمی برای ماست. او بازی های زیادی در این فصل انجام داده و من باید برای ترکیب تیم در هر بازی تصمیم بگیرم. کار ساده ای نیستم اما شغل من همین است. ما همه به چنین بازی نیاز داشتیم. زدن 7 گل کاری نیست که بتوان هر روز آن را انجام داد.
سوت های اعتراضی برای بنزما؟
اگر زمانی که از بازی بیرون می روید، به شما اعتراض کنند شما را تحت تاثیر قرار می دهد. آن را می توانم درک کنم اما من می خواهم به بخش مثبت ماجرا فکر کنم. چیزی که به آن نیاز داریم پیروزی است. 
گل دیپورتیوو؟
آنها روی یک پرتاب اوت به گل رسیدند زیرا ما تمرکز لازم را در آن لحظه نداشتیم اما در همان نیمه دو گل به ثمر رساندیم. مقابل ویارئال در تمام 90 دقیقه خوب بازی کردیم. 
اتحاد بازیکنان در رختکن و بین تماشاگران می تواند به شرایط تیم کمک کند؟
امیدوارم اینطور باشد. همیشه از هواداران حمایت می خواهم. دوست دارم زمانی که شرایط خوب پیش می رود و یا کمی بد پیش می رود، از ما حمایت کنند. من در این استادیوم بازی کرده ام و می دانم که سوت ها چه تاثیری دارد. 
بازگشت مثلث بی بی سی؟
آنها سه بازیکنی هستند که کیفیت خود را در گذشته نشان داده اند و برای سایر هم تیمی ها انرژی فوق العاده ای به همراه می آورند. 

تگ ها


اخبار روز رئال مادرید لالیگا فوتبال