زیدان به سیم آخر زد؛ مهاجم تازه‌وارد رئال در لیست فروش

رسانه‌های اسپانیایی گزارش دادند که زین‌الدین زیدان سرمربی رئال مادرید لوکا یوویچ مهاجم تازه‌وارد قوهای سپید اسپانیا را در لیست فروش قرار داده و تمایلی به استفاده از او ندارد....

به گزارش مدال؛ «زین‌الدین زیدان» سرمربی رئال مادرید با تیم تحت هدایتش پیش فصل خوبی را سپری نکرد و حالا به نظر می‌رسد بدون توجه به تمامی انتقادات به سیم آخر زده و قصد دارد مهاجم جدید خود را نیز در لیست فروش قرار دهد.

«لوکا یوویچ» اولین خرید تابستان رئال مادرید بود، ستاره‌ای که فصل گذشته در بوندسلیگا و لیگ اروپا با پیراهن فرانکفورت خوش درخشید و دو ماه پیش با 62 میلیون پوند به مادرید پیوست و حالا نشریه «مارکا» امروز به نقل از دو نشریه صربستانی مدعی شد که «زین‌الدین زیدان» تحت تاثیر یوویچ قرار نگرفته و آماده است نام او را در لیست خروج قرار دهد!

این در حالی‌ست که رئال در پیش‌فصل نشان داد که در خط حمله با وجود مهاجمی همچون «کریم بنزما»، بی‌زهر است و نمی‌تواند تنها به مهاجم فرانسوی خود اتکا کند. رسانه‌های اسپانیایی معتقدند که فروش یک مهره تهاجمی آن هم فقط با استناد به پیش‌فصل، چیزی جز «دیوانگی» نیست!

بیشتر بخوانید:

سرنوشت سقراط در انتطار زیدان!

تگ ها


لوکا یوویچ یوویچ رئال مادرید کهکشانی‌ها زین‌الدین زیدان زیزو اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات Luka Jović رئال مادرید لالیگا فوتبال