زیدان: به هیچ خریدی نیاز ندارم

چهارشنبه شنبه رئال مادرید در کوپا دل ریدر دیدار برگشت به مصاف نومانسیا می رود ......

چهارشنبه شنبه رئال مادرید در کوپا دل ری در دیدار برگشت به مصاف نومانسیا می رود. زین الدین زیدان در کنفرانس خبری پیش از بازی گفت:

یک بازی برگشت داریم و می خواهیم صعود خود را کامل کنیم. بازی رفت را 3-0 برده ایم و می خواهیم با ارائه یک بازی خوب به دور بعد برویم. 

در دیداری که بین شما و بازیکنان برگزار شد چه گفتید؟

نمی خواهم به شما بگویم که چه صحبت هایی انجام شد. این مسائل در هر تیمی وجود دارد. شما می توانید هرطور می خواهید برداشت کنید یا فکر کنید انتقاد انجام شده است اما ما اینجا هستیم تا راه حل را پیدا کنیم. این دیدار کمی بیشتر از همیشه طول کشید اما مساله مهمی نبود. 

وارد جزئیات صحبت هایمان نمی شوم. زمانی که اوضاع مطابق میل تیم پیش نرود، چنین جلساتی معمولی است. ما می خواهیم بیشتر از قبل کار و تلاش کنیم. راه دیگری نداریم. به نظر من این جلسات و صحبت کردن با تیم ضروری است. 

آیا به خرید مهاجم نیاز دارید؟

من به کسی نیاز ندارم. تمام جریان همین است. واضح می گویم: من به خرید هیچ بازیکنی نیاز ندارم. ما با این بازیکنان فصل را آغاز کردیم و من به آنها اعتقاد دارم. لحظات سخت در طول فصل پیش می آید. مساله مهم برای من این است که زمان زیادی باقی مانده است. اجازه دهید ببینیم در پایان فصل در کجا هستیم. آن زمان باید قضاوت کرد. اگر قرار باشد تغییراتی انجام دهید، زمانش آخر فصل است. 

در بازی های آینده در تیم تغییرات می دهید؟

مثل همیشه، بازی های زیادی در پیش داریم و من به تمام بازیکنانم نیاز دارم. شما می خواهید زمانی که بازیکنی در فرم خوبی نیست او را کاملا کنار بگذاریم اما من برعکس فکر می کنم. باید به او کمک کنیم. قرار نیست یکی دو نفر را دور بیندازم. ما همه در یک گروه با هم هستیم. من به یک بازیکن نمی گویم: مشکل تو هستی! بلکه زمانی که مشکلی وجود دارد، برای همه است. ما دو سال درخشان و خیره کننده پشت سر گذاشتیم. دوست ندارم این را بگویم اما به بعضی ها لازم است یادآوری کنیم تا همه چیز را فراموش نکنند. 

چرا به هیچ خریدی نیاز ندارید؟

زیرا من به بازیکنانم ایمان دارم. قرار نیست بعد از سه ماه تمام نظرم را تغییر دهم. قرار نیست چیزی را تغییر دهیم. ناراحت می شوم وقتی می گویید که من با رئیس و باشگاه اختلاف نظر و بحث داشته ام. حقیقت ندارد. من هرگز با رئیس یا هواداران که باعث شده اند اینجا باشم، بحث نمی کنم و اختلافی ندارم. تنها چیزی که تا لحظه مرگ از آن دفاع می کنم، بازیکنانم هستند. به کاری که انجام می دهم ایمان داریم و تا آخر و تا لحظه ای که مرا اخراج کنند، می جنگم. 

اشتباهات مقابل سلتاویگو؟

بعد از بازی هم گفتم که ما زیادی عقب کشیدیم و به آنها اجازه حمله و خلق موقعیت دادیم اما همه کمک می کنیم تا پیشرفت کنیم. می خواهیم اوضاع را بهتر کنیم. 

انتقادها؟

من هم از این شرایط ناراحتم. دوست داریم در جایگاه خوبی در لالیگا باشیم اما کاری که باید انجام دهیم این است که حداکثر تلاشمان را انجام دهیم. می دانستم این شغل سخت است و سه سال و نیم برای آن آماده شدم. می دانستم ممکن است چنین لحظاتی را تجربه کنم اما این بخشی از این شغل است. من نمی توانم همیشه خوب باشم. زندگی همین است اما هیچکس نمی تواند انگیزه و تلاش را از شما بگیرد. 

مردم می گویند من مخالف باشگاه و رئیس هستم اما این حقیقت ندارد. من فعلا اینجا هستم و می دانم که روزی این همکاری به پایان می رسد اما من تحت هر شرایطی کارم را با تمام توان انجام می دهم زیرا به کارم اعتقاد دارم و قرار نیست بازیکنانم را پس از 3 یا چهار بازی ضعیف دور بیندازم. من مسئولیت همه چیز را به عهده می گیرم و تا پایان زمانی که اینجا هستم با تلاش به کارم ادامه می دهم. 

تگ ها


اخبار روز رئال مادرید فوتبال