زیدان: بگذارید بگویند اتلتیکو تیم مردم است و ما تیم ثروتمندان!

زین‌الدین زیدان در آستانه دربی شهر مادرید به اظهارنظر پرداخت. او از انگیزه خود و بازیکنانش برای برد سخن می‌گوید....

به گزارش مدال، زین‌الدین زیدان پیش از دیدار فردا شب رئال مادرید مقابل اتلتیکو به خبرنگاران می‌گوید: اینجا همیشه مسئولیت بزرگی روی دوشم حس می‌کنم. همه کارکنان باشگاه، بازیکنان و اعضای کادر فنی چنین مسئولیتی در خود حس می‌کنند. زمانی بازیکن رئال بودم و الان سرمربی هستم. به خوبی می دانم که دربی چه اهمیتی دارد و چگونه باید برای این مسابقه آماده شد. در هر صورت این بازی هم سه امتیاز دارد و به عنوان بازی پیش رو حداکثر تمرکز را روی آن داریم. برای بازی فردا فقط جدیت و انگیزه کافی نیست. به چیزهای بیشتری برای برد نیاز داریم. شکست 7-3 در بازی های پیش فصل؟ بازی فردا هیچ ارتباطی با آن دیدار ندارد. یک بازی مهم فردا پیش رو داریم و باید در آن پیروز شویم. تغییری در ایده های ما ایجاد نشده و می دانم که فردا نیز بازی دشواری پیش رو خواهیم داشت.
سرمربی رئالی‌ها درباره این که برخی می‌گویند اتلتیکو تیم مردم است و رئال تیم ثروتمندان می‌گوید: وارد این مباحث نمی‌شوم. مثل دیگران اینجا در رئال نیز همه صبح زود بلند می شوند و به سختی کار می کنند. این‌که در بیرون می گویند رئال تیم ثروتمند است و اتلتیکو تیمی متعلق به مردم را نمی توانم عوض کنم. چیزی که می خواهم این است که هواداران رئال به بازیکنان شان افتخار کنند. تلاش من ساختن چنین تیمی است.
زیدان درباره ادن هازارد افزود: می دانم او چه بازیکنی است و چه کیفیت بالایی دارد. یک دنیا انتظار در مورد او وجود دارد و او هم این را می داند. حامی او و در کنارش هستم. هازارد هم با ماست و همان بازیکنی خواهد شد که می خواهیم.
سرمربی فرانسوی لوس بلانکو در پایان گفت: دوست دارم به هر 25 بازیکنم میدان دهم ولی فقط یازده نفر می توانند در بازی حاضر باشند.

بیشتر بخوانید:

برنامه هفته هفتم لالیگا؛ همه‌چیز زیر سایه دربی شهر مادرید

 

تگ ها


زین‌الدین زیدان دربی مادرید اتلتیکو مادرید رئال مادرید لالیگا فوتبال