زیدان بین دو نیمه بازی چلسی به شاگردانش چه گفت؟

گل از مکالمه کوتاه زیدان با شاگردانش در بین دو نیمه دیدار با چلسی رونمایی کرد....

به گزارش "ورزش سه"، لوس بلانکوس بسیار خوش شانس بود که نیمه اول دیدار شب گذشته برابر چلسی با تساوی ۱-۱ خاتمه یافت چرا که تیم مهمان در ۴۵ دقیقه ابتدایی چند حمله خطرناک روی دروازه رئال مادرید ترتیب داد اما بی‌دقتی و درخشش تیبو کورتوا مانع از این شد که دروازه رئال بیش از یک بار باز شود.

اما در نیمه دوم مسابقه شرایط کاملاً متعادل دنبال شد و هیچ گلی به ثمر نرسید تا این که بازی با همان نتیجه ۱-۱ تمام شود و کار صعود به بازی برگشت و دیدار در استمفوردبریج کشیده شود.

زیدان شب گذشته تیم خود را با یک ترکیب پرفشار ۲-۵-۳ به زمین فرستاد. اما این سیستم به یک فرصت بزرگ برای چلسی تبدیل شد تا از عمق دفاع رئال مادرید به این تیم ضربه بزند و توسط کریستین پولیسیچ به گل برسد؛ اتفاقی که چندین بار دیگر در نیمه اول باعث ایجاد موقعیت برای آبی‌ها شد.

در همین ارتباط وب سایت گل از مکالمه کوتاهی که زین الدین زیدان در بین دو نیمه دیدار برابر چلسی با بازیکنانش داشته رونمایی کرده است. بر این اساس مرد فرانسوی در رختکن به ستاره‌های رئال گفته است: " ما نباید به آنها اجازه دهیم که خیلی راحت کار کنند."

در واقع به نظر می‌رسد که این توصیه جواب داده چرا که رئال مادرید در نیمه دوم بازی، نمایش قابل قبول تری از خود ارائه داد و موقعیت گلزنی کمتری در اختیار چلسی قرار گرفت.

تگ ها


زیدان رئال مادرید