زیدان: توجهی به موضوع انتقال نیمار ندارم

زین الدین زیدان در کنفرانس خبری امروز خود عنوان کرد که به قضیه نیمار فکر نمی‌کند و در مورد شایعات جدایی کیلور ناواس نیز صحبت کرد...

به گزارش مدال، رئال مادرید خود را برای بازی فردا مقابل وایادولید مهیا می‌کند. پس از برتری 1-3 بر سلتا در هفته اول و صدرنشینی در لالیگا، کهکشانی‌ها فردا اولین بازی خانگی خود را پیش رو دارند. رئال که این روزها کانون شایعات مختلف نقل و انتقالاتی است، تمام تمرکز خود را روی بازی فردا گذشته است.

این روزها همه از نیمار صحبت می‌کنند و احتمال انتقال او به بارسا یا رئال مادرید. روز گذشته همچنین ادعا شد که کیلور ناواس در صدد جدایی از رئال است و مذاکرات مثبتی هم با پی اس جی داشته است.

زین‌الدین زیدان در نشست خبری بازی با وایادولید خیلی زود با سوالاتی راجع به نیمار روبرو شد و پاسخ داد: "در حال حاضر تنها چیزی که ذهنم را به خود مشغول کرده، بازی فردا با وایادولید است. دیداری مهم که باید در آن پیروز شویم. نگران انتقال نیمار نیستم و نمی‌توانم مانع انتشار شایعات شوم. تا روز دوم سپتامبر(11 شهریور) که نقل و انتقالات تمام می‌شود، ممکن است هر اتفاقی رخ دهد. بازیکنانی می‌توانند بیایند و برخی هم شاید جدا شوند. چنین اتفاقی ممکن است برای همه تیم ها بیفتد. بی‌صبرانه منتظر تمام شدن انتقالات هستم تا دیگر مجبور نباشم به سوالات این چنینی پاسخ بدهم."

زیدان در مورد جدایی احتمالی ناواس نیز گفت: "نمی‌توانم رئال بدون کیلور ناواس را تصور کنم. او همیشه برای ما بازیکن مهمی بوده است. کیلور به من چیزی در مورد جدایی‌اش نگفته است. او اینجاست و در مورد مسائل بیرونی هم نمی‌توانم کنترلی داشته باشم. می‌دانم که کیلور در رئال خوشحال است و می‌خواهد ثابت کند که می‌تواند همینجا به فوتبالش ادامه دهد. ناواس یک بازیکن حرفه‌ای است و روی او حساب می‌کنم."

تفاوت خامس نسبت به دو سال پیش: "او هیچ فرقی برای من نسبت به گذشته نکرده است. تجربه خوبی در بایرن مونیخ کسب کرد و حالا هم در تمرینات عالی کار کرده و از او راضی هستم. روی خامس مثل همه بازیکنانم حساب می‌کنم. آنهایی که در رئال هستند، می‌خواهند به کارشان در همین تیم ادامه دهند. من همیشه حامی بازیکنانم هستم. اینکه او  برابر وایادولید بازی خواهد کرد یا خیر را فردا متوجه خواهید شد."

گرت بیل: "او می‌ماند چرا که خودش دوست داشت بماند. گرت برای ما بازیکن مهمی است. این را قبلا ثابت کرده است و بازهم باید ثابت کند. برابر سلتا در هر دو فاز حمله و دفاع خوب کار کرد و از او راضی بودم."

اخبار مرتبط:

سیاست زیرکانه رئال برای جذب نیمار در آخرین لحظه

تگ ها


زین‌الدین زیدان انتقال نیمار فوتبال جهان فلورنتینو پرز کهکشانی‌ها آخرین اخبار نیمار نیمار گرت بیل رئال مادرید رئال وایادولید رئال مادرید-رئال وایادولید لالیگا فوتبال