زیدان در اضطراب؛ این بازیکن پاشنه آشیل رئال است

آلوارو اودریوسولا در ال کلاسیکو هم نشان داد که بازیکنی در حد و اندازه های رئال نیست. او اما برابر لیورپول به ناچار فیکس خواهد بود....

به گزارش "ورزش سه"، به نقل از آاس، آلوارو اودریوسولا تابستان ۲۰۱۸ از سوسیداد به رئال ملحق شد و در آن مقطع یک بازیکن ملی پوش بود. او قرار بود رقیبی جدی برای دنی کارواخال باشد ولی هرگز چنین بازیکنی نشان نداد.

اودریوسولا نیم فصل دوم فصل گذشته به بایرن قرض داده شد ولی تابستان به رئال بازگشت. فصل جاری هم او مورد اعتماد زیدان قرار نداشته و با ۳۴۵ دقیقه بازی، از این حیث آخرین بازیکن رئال محسوب می شود.

در فصلی که کارواخال به دلیل مصدومیت های متعدد تنها ۹۴۵ دقیقه در میدان بوده، زیدان ترجیح داد تا لوکاس واسکز را به دفاع راست ببرد و از اودریوسولا استفاده نکند اما مربی فرانسوی حالا دیگر چاره ای جز استفاده از اودریوسولا ندارد چرا که کارواخال همچنان مصدوم است و لوکاس واسکز هم در ال کلاسیکو مصدوم شد و فصل را از دست داد.

اودریوسولا نیمه دوم ال کلاسیکو را کامل بازی کرد و نمایش خوبی هم ارائه نداد. منطقه او به اتوبانی برای جوردی آلبا تبدیل شده بود و تک گل بارسا هم از همان منطقه و با پاس آلبا حاصل شد.

زیدان از بازی اودریوسولا راضی نیست و به او تردیدهایی جدی دارد ولی این بازیکن چهارشنبه شب تحت هر شرایطی باید برابر لیورپول به میدان برود و زیدان انتظار دارد تا در این بازی بالاخره ارزش هایش را اثبات کند.

در آنفیلد رئال باید از برتری ۳-۱ بازی رفت خود دفاع کند و احتمالا حملات لیورپول از سمت اودریوسولا تدارک دیده خواهند شد. او بالاخره جواب اعتماد زیزو را می دهد؟

تگ ها


یوردی آلبا زیدان آلوارو اودریوسولا فوتبال جهان بارسلونا رئال مادرید لالیگا فوتبال