زیدان در انتظار یک معجزه برای تحقق رویا

علیرغم شانس اندک رئال مادرید برای جذب پوگبا، زیدان هنوز از این اتفاق ناامید نشده و امیدوار است تا معجزه‌ای شود و بتواند او را در تیم خود داشته باشد....

علیرغم شانس اندک رئال مادرید برای جذب پوگبا، زیدان هنوز از این اتفاق ناامید نشده و امیدوار است تا معجزه‌ای شود و بتواند او را در تیم خود داشته باشد.

به گزارش مدال؛ «زین‌الدین زیدان» سرمربی رئال مادرید در پروژه جذب «پل پوگبا» هنوز تسلیم نشده و امیدهای خود را در روزهای باقیمانده تا پایان مهلت نقل‌وانتقالات تابستانی حفظ کرده است. او که تمام تابستان به دنبال ستاره فرانسوی بود، همچنان امیدوار است بتواند تا پیش از دوم سپتامبر که مهلت نقل‌وانتقالات به پایان می‌رسد، او را در ترکیب تیم خود ببیند. این در حالی‌ست که شیاطین سرخ برای کهکشانی‌ها مشخص کرده‌اند که تنها در صورت دریافت پیشنهادی نزدیک به 180 میلیون پوند اجازه جدایی ستاره خود را صادر می‌کنند.

حال «مارکا» مدعی شده که اشتیاق زیدان به جذب ستاره فرانسوی باعث شده که او در جلسه‌ای با «فلورنتینو پرس» موافقت ضمنی رئیس را برای نهایی کردن این انتقال بگیرد. به این ترتیب امیدهای زیزو در روزهای باقیمانده یک بار دیگر زنده شده است.

پوگبا اوایل تابستان از علاقه خود به تجربه چالشی جدید پرده برداشت و روز گذشته نیز «ماتیاس پوگبا» برادر هافبک فرانسوی از احتمال نهایی شدن این انتقال در روزهای باقیمانده سخن گفت.

بیشتر بخوانید:

شوک بزرگ در بازار نقل‌وانتقالات؛ پوگبا در یک قدمی رئال؟

تگ ها


اخبار نقل و انتقالات بمب نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات فوتبال جهان رئال مادرید کهکشانی‌ها منچستریونایتد شیاطین سرخ