زیدان در بن‌بست تاکتیکی؛ رئال با آغاز لالیگا چه می‌کند؟

عملکرد ضعیف بازیکنان و نتایج بد در دیدارهای تدارکاتی خبر خوبی برای هواداران مادرید نیست و نشان از مشکلات تاکتیکی رئال می‌دهد....

زیدان در بن‌بست تاکتیکی؛ رئال با آغاز لالیگا چه می‌کند؟

به گزارش مدال، آخرین دیدار تدارکاتی اردوی پیش فصل رئال مقابل رم برگزار شد و نشان داد زیدان در بن‌بست تاکتیکی گرفتار شده است. سرمربی فرانسوی رئال‌مادرید در این بازی از دو سیستم متفاوت استفاده کرد که نشان می‌دهد هنوز نتوانسته تیم خود را بشناسد. در نیمه اول رئالی‌ها بیشتر سعی در دفاع داشتند و خبری از هجوم مطلق نبود اما در نیمه دوم همه‌چیز عوض شد و با حضور هازارد، بنزما، وینیسیوس و لوکا یوویچ رئال کاملا دست به حمله زد. آن‌ها در این بازی ۲ گل دریافت کردند تا شمار تعداد گل ‌های دریافتی در دیدارهای تدارکاتی‌شان به ۱۸ برسد که اصلا آمار مناسبی نیست.
چیزی تا شروع لالیگا نمانده اما هیچ‌کس نمی‌داند رئال با چه سیستم و چه تاکتیکی در بازیها شرکت می‌کند. زیزو کمتر از ۳-۳-۴ استفاده می‌کند و حتی از نظر مارکا، او می‌خواهد به سیستم‌های ۳ دفاعه روی بیاورد.
هرچند دیدار برابر رم تدارکاتی بود و اهمیت چندانی نداشت اما با توجه به فرصت‌های زیادی که تیم رم روی دروازه رئال خلق کرد و البته نتیجه نهایی بازی، زیدان باید تلاش کند تا از ابتدای لالیگا، شاگردانش امتیازات زیادی از دست ندهند. مسئله‌ای که باعث شده در چند فصل اخیر آن‌ها لالیگا را از دست بدهند.

 

بیشتر بخوانید:

نقل و انتقالات اروپا؛ دوشنبه ۲۱ مرداد

 

تگ ها


زیدان رئال مادرید لالیگا فوتبال