زیدان در چه شرایطی رئال مادرید را ترک می‌کند؟

زین‌الدین زیدان علیرغم اینکه تیمش با برتری برابر سویا بحران را تا حدودی پشت سر گذاشت اما تایید کرده که آینده‌اش تضمین شده نیست....

زین‌الدین زیدان علیرغم اینکه تیمش با برتری برابر سویا بحران را تا حدودی پشت سر گذاشت اما تایید کرده که آینده‌اش تضمین شده نیست.

به گزارش مدال، «زین‌الدین زیدان» که تیم تحت رهبری‌اش در اولین هفته لیگ قهرمانان اروپا با سه گل مغلوب پاری‌سن‌ژرمن شد، شرایط خوبی ندارد و بسیاری از رسانه‌ها از اخراج سرمربی فرانسوی قبل از نیم‌فصل خبر می‌دهند و حتی جانشین‌شان او را هم تعیین کرده‌اند. در این بین زیزو توانست با کسب پیروزی برابر سویا کمی از زیر فشارها خلاص شود.

رئال مادرید فردا شب میزبان اوساسونا در لالیگا اسپانیا خواهد بود و کهکشانی‌ها به دنبال یک پیروزی پر گل و صدرنشینی هستند. سرمربی فرانسوی پیش از دیدار تیمش برابر اوساسونا در گفتگو با «مارکا» از عدم اطمینان شغلی خود سخن گفت: «اگر ببریم به کارم ادامه می‌دهم اما اگر ببازیم جدا خواهم شد! من به آینده فکر نمی‌کنم. باید به مسابقه پیش رویمان فکر کنیم و من تنها به مسابقه فردا فکر می‌کنم.»

زیدان درباره شرایط بارسلونا که این روزها وضعیت خوبی ندارد نیز صحبت کرد: «شرایط بارسلونا و اتلتیکومادرید به نوعی یکسان است. ما اما باید حداکثر امتیازات را کسب کنیم و بازیکنان من بهترین هستند.»

رئال مادرید علیرغم مشکلاتش اگر بتواند چند پیروزی پیاپی به دست آورد می‌تواند با فاصله گرفتن از رقیبان به سمت قهرمانی، اسب خود را زین کند.

بیشتر بخوانید:

چشمک پوچتینو به پرز و رئال مادرید

غیبت احتمالی مثلث بیل، بنزما و هازارد در دیدار با اوساسونا

تگ ها


رئال مادرید کهکشانی‌ها زیزو زین‌الدین زیدان لالیگا فوتبال جهان جدایی زیدان از رئال فوتبال