زیدان دست به دامن نوجوانان آکادمی رئال مادرید

زین الدین زیدان، سرمربی رئال مادرید، در پی مصدومیت تعداد زیادی از بازیکنان این تیم، برای مسابقه امشب برابر ختافه سه تن از نوجوانان آکادمی رئال را برای همراهی لوس بلانکوس فراخواند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، رئال مادرید که به دلیل مصدومیت های پیاپی تعداد زیادی از بازیکنان اصلی خود را از دست داده است، در دیدار امشب خود برابر ختافه تنها ۱۳ بازیکن تیم بزرگسالان را در اختیار دارد!

در لیست ۱۹ نفره بازیکنانی که زیدان برای این مسابقه انتخاب کرده، نام سه بازیکن آکادمی این باشگاه نیز به چشم می خورد؛ سرخیو آریباس، آنتونیو بلانکو و میگل گوتیرز سه بازیکن نوجوانی هستند که در کنار بازیکنان اصلی لوس بلانکوس برای بازی برابر ختافه در نظر گرفته شده اند.

زیدان در این بازی ادن هازارد، دنی کارواخال، سرخیو راموس، لوکاس واسکز و فرلاند مندی، همچنین رافائل واران که به کرونا مبتلا شده و کاسمیرو و ناچو که محروم هستند را در اختیار نخواهد داشت.

انتظار می رود که ویکتور کوست، بازیکن جوان مادریدی‌ها، به دلیل غیبت راموس، واران و ناچو در این دیدار در کنار ادر میلیتائو در دفاع وسط از ابتدا به زمین برود.

تنها هشت هفته به پایان رقابت های لالیگا باقی مانده و رئال مادرید با یک امتیاز کمتر از اتلتیکو در رده دوم قرار دارد. شاگردان زیدان برای ادامه حضور در کورس قهرمانی به سه امتیاز بازی برابر ختافه نیاز مبرمی دارند.

زیدان که در ماه های اخیر همواره با بحران مصدومیت یا بیماری ستاره های کلیدی اش دست به گریبان بوده به خوبی توانسته رئال را در کورس قهرمانی نگه دارد و در لیگ قهرمانان نیز با شکست لیورپول به نیمه نهایی برساند.

بیشتر بخوانید:

اولین بازیکن لیست سیاه رئال مادرید مشخص شد

رئال مادرید در بحرانی ترین وضعیت دفاعی ممکن

 

 

تگ ها


زیدان فوتبال جهان رئال مادرید لالیگا فوتبال