زیدان، دشان گزینه‌های یووه، راموس مخترع فوتبال؛ بسته خبری فوتبال خارجی

نگاهی داریم به اهم اخبار بیست و چهار ساعت گذشته فوتبال اروپا و جهان....

نگاهی داریم به اهم اخبار بیست و چهار ساعت گذشته فوتبال اروپا و جهان.

به گزارش خبرنگار مدال، گزیده‌ای از آخرین خبرهای فوتبال اروپا را در زیر می‌خوانید:
- توتواسپورت: در صورت ناکامی یوونتوس در لیگ قهرمانان اروپا، احتمال داره مدیران این باشگاه با الگری قطع همکاری کنند. زیدان، کلوپ، گواردیولا و دیدیه دشان گزینه های سرمربی‌گری یووه برای فصل آینده خواهند بود.
- گازتا: وضعیت دوگلاس کاستا هنوز مناسب نیست و او به احتمال زیاد دیدار مقابل بولونا را نیز از دست می دهد.
- تیم بسکتبال رئال‌مادرید موفق شد در رقابت های یورولیگ بایرن را با نتیجه 91-78 شکست دهد.
- استعدادیابان منچستر یونایتد پنجشنبه شب بازی بنفیکا مقابل گالاتاسرای را از نزدیک تماشا کرده‌اند.
شایعات بسیاری مبنی بر علاقه یونایتد به جائو فلیکس، بازیکن 19 ساله بنفیکا به گوش می‌رسد.
 

زیدان، دشان گزینه‌های یووه، راموس مخترع فوتبال؛ بسته خبری فوتبال خارجی

- خورخه والدانو: سرخیو راموس در رختکن مثل صاحب باشگاه مادرید و در زمین فوتبال مثل کسی که فوتبال را اختراع کرده رفتار می‌کند، زمانی که همه بازیکنان نا امیدند با چیپ زدن پنالتیش دنیا را به چالش می‌کشد.
- پینی زهوی که پیش از این با مسئله تغییر مالکیت باشگاه سر و کله زده است، در مورد خرید احتمالی منچستریونایتد، با خریداران عربستانی در مراکش دیدار خواهد کرد.
- الکساندر لاکازت، مهاجم آرسنال، از طرف یوفا با محرومیت سه جلسه ای روبرو شد و هر دو بازی تیمش مقابل رن در لیگ اروپا را ازدست داد.
- رسمی: آیمریک لاپورته مدافع مرکزی منچسترسیتی قراردادش را با سیتیزن ها تا پایان فصل 2025 تمدید کرد.

- نشریه AS: یان اوبلاک به زودی قراردادش را با اتلتیکومادرید تمدید خواهد کرد، حقوق سالانه او بین ۱۰ تا ۱۲ میلیون یورو و بند فسخ ۱۵۰ تا ۲۰۰ میلیونی خواهد بود.
 

زیدان، دشان گزینه‌های یووه، راموس مخترع فوتبال؛ بسته خبری فوتبال خارجی

- والورده: مسی را در سطح همیشگی می‌بینم و معتقدم رقبا هم همین‌طور فکر می‌کنند؛ به بازگشت سوارز به مسیر گلزنی باور دارم. بازی با سویا بسیار بسیار مهم است.
- سادیو مانه به عنوان بهترین بازیکن ماه ژانویه باشگاه لیورپول انتخاب شد.
- رئال مادرید در 4 بازی اخیرش در خارج از خانه 9 گل زده است که 7 گلزن مختلف این گلها را زده‌اند. یورنته، لوکاس، کاسمیرو، راموس، بیل، بنزما و آسنسیو گلزنان رئال در این 4 بازی بوده‌اند. رئال از 5 بازی خارج خانه قبلی 4 تا را برده و یکی را مساوی کرده است.
- موندو: اینتر، پی اس جی، من یونایتد و بایرن راکیتیچ را می خواهند. بارسا پیشنهاد جدیدی برای راکیتیچ ارائه نکرده است. بازیکن کروات، باشگاه‌های بزرگ را گمراه کرده است.
- آ اس: خامس رودریگز خواستار بازگشت به رئال مادرید در تابستان است؛ در ماه مارچ یا آپریل ایجنت این بازیکن و سران دو باشگاه رئال مادرید و بایرن مونیخ برای مشخص کردن آینده‌ی ستاره‌ی کلمبیایی دیدار خواهند کرد.