زیدان رئال سابق را می‌سازد؛ حضور دستیاران قبلی در کنار سرمربی فرانسوی

زین الدین زیدان سرانجام هدایت رئال مادرید را پذیرفت و به تیم سابقش بازگشت...

زین الدین زیدان سرانجام هدایت رئال مادرید را پذیرفت و به تیم سابقش بازگشت

سرمربی فرانسوی رئال امروز کارش را با تیم آغاز خواهد کرد و سران باشگاه امیدوار هستند که رئال مادرید یک بار دیگر به روزهای اوج خود بازگردد.
به گزارش مدال، زیدان اعلام کرده است که سه دستیاری که در دوران قبلی حضور وی در رئال با وی بودند را در کنار خود خواهد داشت.
در آن دوران لوئیز یوپیس مربی دروازبان‌های تیم بود که هم اکنون در سوسیه داد فعالیت می‌کند و به غیر از وی سه دستیار پیشین در کنار زیدان حاضر خواهند شد.
این نفرات به شرح زیر هستند:
پینتوس: دوست قدیمی زیدان و بدنساز تیم است که در دوران سولاری نیز حضور داشت. لوپتگی به او بی‌توجهی می‌کرد و حالا با بازگشت زیدان نقش مهمی در تیم خواهد داشت.
دیوید بتونی: دستیار همیشگی زیدان که شباهت زیادی هم به خود او دارد، همواره در دوران مربی‌گری زیزو کنار او بوده و همچنان خواهد بود.
حمیدو امسایدی: بازیکن سابق فوتبال فرانسه است که مصدومیت او را از فوتبال دور کرد. فیزیوتراپ است که در سال 2015 به عنوان بدنساز کاستیا به کادر زیزو ملحق شد.
روبرتو واسکز: ملحق شدن یوپیس به سوسیه‌داد باعث شده که روبرتو واسکز از دوران سولاری به کادر زیدان ملحق شود. آکادمی رئال را می‌شناسد و قبلا با زیدان در کاستیا کار کرده است.