زیدان: رئال و یووه با شایستگی به فینال رسیدند

به گزارش مدال به نقل از تسنیم، زین الدین زیدان بعدازظهر امروز (دوشنبه) در فاصله 4 روز مانده به دیدار فینال لیگ قهرمانان اروپا که رقابتی بین تیم او و یوونتوس است، در حضور چیزی در حدود 100 رسانه مختلف در کنفرانس خبری گفت: خوشحالیم که در فینال لیگ قهرمانان هستیم و شما هم می دانید که رسیدن به این مرحله چقدر دشوار است ......

به گزارش مدال به نقل از تسنیم، زین الدین زیدان بعدازظهر امروز (دوشنبه) در فاصله 4 روز مانده به دیدار فینال لیگ قهرمانان اروپا که رقابتی بین تیم او و یوونتوس است، در حضور چیزی در حدود 100  رسانه مختلف در کنفرانس خبری گفت:  خوشحالیم که در فینال لیگ قهرمانان هستیم و شما هم می دانید که رسیدن به این مرحله چقدر دشوار است. ما در طول فصل عالی کار کردیم و با شایستگی به دیدار فینال لیگ قهرمانان رسیدیم. تیم به لحاظ فیزیکی و روحی در شرایط بسیار خوبی است. هنوز 4 جلسه تمرینی دیگر در پیش داریم و روی کاری که باید انجام دهیم، تمرکز داریم.

وی در پاسخ به این پرسش که «فارغ از هر نتیجه ای که شنبه شب رقم خواهد خورد، فکر می کنید فصل موفقی داشته اید؟»خاطرنشان کرد: مهمترین چیز این است که همیشه صد درصد توان مان را به معرض نمایش بگذاریم. در طول فصل هم با تمام وجود بازی کردیم. با تمام حرفه ای گری ای که داشته ایم بابت کاری که تا اینجای فصل انجام داده ایم، می توانیم خوشحال باشیم. حالا پایانی دیگر در پیش داریم، یک بازی دیگر. پس هر کاری که بتوانیم برای کسب پیروزی خواهیم کرد.

زیزو در ادامه اظهار داشت: در فینال لیگ قهرمانان اروپا تیمی به پیروزی می رسد که گل های بیشتری بزند و آماده تر باشد. به هر حال ممکن است ما در شب بازی یووه آماده نباشیم و ما به گل برسیم. باید خودمان را به خوبی برای این بازی آماده کنیم. رئال و یووه از بهترین تیم های دنیا هستند و هر دو تیم با شایستگی به فینال این دوره از رقابت ها رسیده اند. یوونتوس و رئال این فصل به بهترین شکل عمل کردند و قهرمان لیگ های خود هستند، بنابراین بازی بسیار زیبایی خواهد شد.  از یووه می ترسم؟ در مرحله یک هشتم نهایی بود که گفتم ترجیح می دهم به یووه نخوریم، حالا که دیگر گزینه دیگری نداریم.

سرمربی فرانسوی کهکشانی ها در پاسخ به این پرسش که «آیا تصمیم گرفته اید که در بازی شنبه شب از بیل استفاده کنید یا ایسکو؟» گفت: این از آن دست تصمیماتی است که همیشه سخت است. به هر حال باید 22 بازیکن را برای تقابل با یوونتوس انتخاب کنم و در خصوص اینکه چه کسانی باید نیمکت نشین باشند نیز پیش از بازی تصمیم خواهم گرفت. حتی برخی در این بین از لیست بیرون خواهند ماند. انتخاب ترکیب سخت ترین کار برای من است. نمی توانم تصمیم خودم را در خصوص انتخاب ترکیب به شما بگویم.

زیدان تأکید کرد: می دانیم که باید مقابل تیم مستحکمی بازی کنیم، تیمی که با چهار مدافع و سه هافبک میانی بازی می کند و تازه به اینها باید دنی آلوز را هم اضافه کنیم. آلوز بازیکنی است که در زمین آزاد است. به هر حال یوونتوس در خط میانی هم می تواند با بارزالی بازی کند، هم با مارکیزیو. چیزی که برای من مهم است، چگونه ضربه زدن به یوونتوس است و بس. به هر حال شنبه خواهیم دید که چه اتفاقی می افتد.

بازیکن پیشین تیم های رئال مادرید و یوونتوس در پایان در خصوص قرارداد خود اظهار داشت: من یک سال دیگر با رئال مادرید قرارداد دارم. می خواهم در این باشگاه بمانم، اما این بسته به اتفاقاتی دارد که در زمین روی می دهد. ما خوشحالیم. آینده شنبه است، نه چیز دیگری.

تیم های رئال مادرید و یوونتوس از ساعت 23:15 شنبه در فینال لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه میلنیوم شهر کاردیف ولز به مصاف هم می روند.

منبع: تسنیم

 

تگ ها


اخبار روز رئال مادرید فوتبال