زیدان: روز به روز بهتر می‌شویم

تیم فوتبال رئال مادرید پس از پیروزی برابر اوساسونا به صدر جدول لالیگا رسید...

تیم فوتبال رئال مادرید پس از پیروزی برابر اوساسونا به صدر جدول لالیگا رسید

به گزارش مدال، شب گذشته و در چارچوب رقابت های هفته ششم لالیگای اسپانیا، رئال مادرید در دیداری خانگی با نتیجه 2 بر صفر بر اوساسونا غلبه کرد و به صدر جدول رده‌بندی این رقابت‌ها رسید، زین الدین زیدان پس از این پیروزی گفت: مهمترین نکته کاری است که مدتی است داریم آن را انجام می‌دهیم. هر چیزی نیاز به زمان دارد. ما صدرنشین لیگ هستیم، اما این معنا و مفهوم خاصی ندارد. مهم این است که این روند را در پیش بگیریم. باید کاری که می‌کنیم را باور داشته باشیم و با همین انرژی به کارمان ادامه دهیم. قطعاً مقاطع سختی در جریان فصل پیش‌رو خواهیم داشت، اما در حال حاضر باید از این بردمان لذت ببریم.

وی افزود: روز به روز بهتر می‌شویم و می‌خواهیم با اتحاد گروهی بازی هجومی از خود ارائه دهیم. وقتی هم که مالکیت توپ را در اختیار نداریم همگی باید دفاع کنیم. زمانی هم که صاحب توپ هستیم، می‌دانیم که تیم کیفیت لازم را برای ایجاد خطر روی دروازه حریف دارد. من به بازیکنانم که واقعاً خوب هستند، ایمان دارم. در این بازی تغییراتی در ترکیب به وجود آوردیم و بازیکنانی که در زمین بودند، نشان دادند که آماده هستند. ما نکات مثبت زیادی در این دیدار داشتیم که از این بابت خوشحال هستم. خوب دفاع کردیم و در حمله هم موثر ظاهر شدیم.

سرمربی فرانسوی رئال مادرید خاطرنشان کرد: من سرمربی رئال مادرید هستم و از همه بازیکنانم استفاده خواهم کرد. فکر نمی‌کنم پیش از این شجاعت لازم را داشتم، اما حالا 25 بازیکن داریم که سعی خواهم کرد از تمامی آنها استفاده کنم. اگر آرامش خود را حفظ کنیم و به سختکوشی‌مان ادامه دهیم، می‌توانیم به دستاوردهای زیادی برسیم.

زیدان در خصوص دروازه‌بان فرانسوی‌اش که در این دیدار در ترکیب اصلی قرار گرفت، اظهار داشت: آرئولا عضوی از تیم است و در این بازی عملکرد خوبی از خود ارائه کرد. آلفونس نشان داد که می‌توانیم روی او حساب باز کنیم. او واکنش‌های خوبی از خود نشان داد و با هم‌تیمی‌هایش هم ارتباط خوبی در زمین برقرار کرد.

بیشتر ببینید:

خلاصه بازی رئال مادرید 2 - 0 اوساسونا/ ویدیو

 

تگ ها


زین‌الدین زیدان رئال مادرید لالیگا فوتبال